6

לבטל את הקיזוז השערורייתי

נכון לעכשיו רק מכבי חיפה היא הקבוצה הראוייה לתואר האליפות. זה לא יהיה ספורטיבי אם בקיזוז הנקודותשהומצא בהתאחדות לכדורגל, האליפות תגיע בסופו של דבר למועדון אחר. אשר גולדברג מבקש מאבי לוזון לעשות צדק

יום ראשון 10 ינואר 2010
אשר גולדברג

מכבי חיפה רשמה ניצחון מספר 16 מתוך 17 משחקים, הישג ששום קבוצה באירופה לא יכולה להתגאות בו, לא העונה ובטח שלא בתקופה שאנו זוכרים.

ההישג של מכבי חיפה בליגה ההזויה שלנו, אינו צריך להתקבל בטבעיות, כי ההישג של הירוקים הוא ענק. נכון לעכשיו שום קבוצה לא ראוייה לתואר הזה וטוב יעשו, שאר 15 קבוצות ליגת העל או לפחות 5 הרודפות (עאלק,  רודפות) אחר מכבי חיפה, אם יבואו הבוקר ליו"ר ההתאחדות לכדורגל אבי לוזון ויבקשו לבטל את הקיזוז.

מכבי חיפה דורסת את הליגה בטוב טעם. לא צריך להשפיל קבוצות ובטח שלא קבוצות מדרג רביעי, שבאות לנסות ולגנוב איזה גול ולחלץ תיקו מהרכבת הירוקה.

תוצאות של 0:7 או 0:6 רק משפילות את היריבות והכותרות הן של המתנה לנקמה, מה שבכדורגל הופך מאוחר יותר לאוהדי הקבוצות לשינאה ולהתנהלויות לא ספורטיביות. הניצחונות של מכבי חיפה גם אם הן רק 0:1 או 0:3, הן בטעם. היריבות אומרות דיינו.

מכבי חיפה לא באירופה, ובליגה הישראלית מה שיש לה בהחלט מספיק. חיזוק של זר לא ידוע רק יגרום למשבר פנימי ויש להמתין עם הרכש בקרית אליעזר לקיץ. לא לקחת מכל הבא ליד, כי התקשורת לוחצת.

הפועל תל אביב לא יכולה לבוא בטענות לחסרונו של וינסנט אניימה כי השוער שלה ניל Ӑברבנל, בולם בגופו באותה צורה את הבעיטות כפי שעשה הניגרי המצטיין. להפועל ת"א הגנה של קבוצת תחתית וגם המזל יפסיק לשחק לידיה בזמן כלשהוא. האדומים צריכים להביא במהירות לפחות 2 שחקני הגנה חדשים, כי אחרת רובין קאזאן הרוסית תמחק את כל תהילת אירופה כבר באמצע̠חודש פברואר.

אמרנו שגילי ורמוט ואיתי שכטר כבר מיצו עצמם. הם מורידים הילוך מתוך חוסר של בגרות ורדיפה אחרי כותרות ואחרי סקאוטים ביציע. צדק המאמן אלי גוטמן, שהוריד מקלחת של צוננים על ראשי השחקנים בחדר ההלבשה ב'אורווה' ודיבר על ילדותיות והפקרות בקו הӐחורי.

הפועל תל אביב היא הסגנית ולכן כדאי ששחקניה ואוהדיה יקראו בספרי ההיסטוריה מי היה ומה שמו של הסגן של בר-כוכבא, כי האיש כמו המקום השני ממש לא חשובים.

ומילה על מכבי תל אביב: הקבוצה מצהירה על רצונה לסיי۝ במקום השלישי, שיוביל לליגה האירופאית ורצונו של הבוס, מיץ' גולדהאר, הוא הרי גם כבודו של אדם.

תגובות

טלספורט בפייסבוק