ואן ניסטלרוי בדרך לסטוק סיטי?

על פי דיווחים בתקשורת האנגלית, סטוק סיטי מתחתיתהפרמייר-ליג, הגישה הצעה לרכישתו של חלוץ ריאל מדריד ונבחרת הולנד. חברהנהלת סטוק: "זה יהיה קשה להביא את רוד, אבל נעשה את כל המאמצים"

יום ראשון 10 ינואר 2010
מערכת TELESPORT
 האם רוד ואן ניסטלרוי, חלוצה של ריאל מדריד ואחד מהגדולי החלוצים של העשור החולף, יסיים את הקריירה בסטוק סיטי מתחתית הפרמייר-ליג?

על פי דיווחים "במירור" האנגלי, סטוק סיטי הגישה אתמול (שבת) הצעה כספית לרכישתו של חלוצה ההולנדי של ריאל מדריד, שאיבד את מקומו לגמרי ברוטציה של הקבוצה עטורת הכוכבים ממדריד.

על פי הדיווחים, טוני פוליס, הבעלים של סטוק נחוש לבצע החתמה משמעותית בחלון ההעברות הנוכחי, ורוד ואן ניסטלרוי הוא המועӞד העיקרי שלו לרכש. 

פטר קואץ', אחד מבעלי המועדון אישר ואמר: "זה יהיה קשה להביא את רוד, אבל אנחנו הגשנו הצעה ונראה מה קורה מעתה והלאה. אנחנו לא יודעים עד כמה זה ריאלי להביא לפה את רוד אבל אנחנו נעשה את כל המאמצים".

סטוק סיטי, נואשת לחזק את ההתקפה שלה, שהניבה רק ארבעה שערים העונה מחוץ למגרשה הביתי והיא נמצאת בסכנת ירידה לליגת המשנה. רוד ואן ניסטלרוי, אחד החלוצים הכי פוריים באירופה, יכול להיות פיתרון מצויין עבורה.

צילום: גטי אימג'

תגובות

e

טלספורט בפייסבוק