ביתר ירושלים במדינת הגמדים

כל מהמר חובב יודע שבית"ר תביס הערב את סכנין. הסיבה: עד עכשיו בית"ר ניצחה את הקטנות ונכנעה לגדולות. כנראה שהירושלמים פשוט חכמים על חלשים

יום ראשון 10 ינואר 2010
שלמה חסיד
בוקר טוב לכם מהמרי ווינר יקרים. אל תבזבזו זמן יקר בחיפוש אחרי הבאנקר היומי. לכו על בית"ר סולו, היא תפרק את סכנין לגורמים. כי בעונה כל כך חלשה של בית"ר, זה ההישג המשמעותי היחיד שהיא יכולה לרשום - ניצחון על היריבה השנואה.

Ċמבט חטוף על העונה של בית"ר עד עכשיו מלמד שהיא נכנעה לגדולות וניצחה את הקטנות. זה מה שיקרה גם הערב. סכנין המסכנה איננה סחורה, ובית"ר תנצל את זה בשביל לעשות טוב בלב לאוהדים הפנאטים שלה, שידועים בשנאתם היוקדת לערבים.

אלא שאבוי לה לבית&ͱuot;ר שאלה השמחות שבהן היא מתנחמת. היו ימים, וזה לא היה מזמן, שבית"ר ניצחה בקלילות את מכבי חיפה, השכיבה והתעללה בשתי התל אביביות. היום הכול התהפך. בית"ר במדינת הגמדים.

אבל לא נורא. מותר לקחת שנה הפסקה, ואז לחזור טובים יותר. אבל זה יקרה רק אם גומא אגייאר יעבור לשפת המעשים במקום להופיע בכל אולפן טלויזיה שהוא ולהכריז כל מיני הכרזות חסרות כיסוי. די, מספיק, חלאס. אם באת לפה לעשות שכונה, תקנה את הקאמל קומדי קלאב. בית"ר זה קבוצה רצינית.

אני מכיר את אוהדי בית"ר. השנה הם סולחים לאגייאר על תצוגות הנפל, כי הוא זה שהציל אותם מפירוק. אבל אם הוא בונה על כך שגם בשנה הבאה הם יתנחמו בניצחונות על סכנין והפועל רמת גן, אני כאן כדי להבהיר לו שטעות חמורה בידו.
     

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק