בן סהר בדרך, מומ עם דה רידר

בן סהר, חלוצה הישראלי של אספניול, מנהל מגעים לעזיבת הקבוצה הספרדית, לטובת הצטרפות להפועל ת"א. גם דניאל דה רידר, שלא זוכה לדקות משחק בוויגאן, מנהל מו"מ עם מוני הӨאל

יום שלישי 12 ינואר 2010
אשר גולדברג
בן סהר, הוא האיש שהפועל ת"א מייעדת לעמדת החוד שלה, אחרי שנושא צירופו של ברק יצחקי ירד מסדר היום של האדומים. בן סהר, אינו משחק באספניול וקיים סוג של נתק מקצועי עם המאמן מאוריציו פוצ'טינו.

סהר מבין שהוא עשוי "לבלות" את סיום העונה מחוץ לקבוצה ואין לו עתיד בספרד, כאשר מוקדמות אליפות אירופה ומינוә מאמן חדש עומדים בפתח. לסהר ומשפחתו ברור שהוא חייב לשחק והפועל ת"א, שמחזרת אחריו ורוצה להחזירו הביתה, היא האופציה המועדפת.

אימו של בן סהר, בתיה שוהה כבר מספר ימים בספרד ובמו"מ שהיא מנהלת הועלו מספר אופציות, כולל השאלה עד סיום העונה ߜהפועל ת"א, עם אופציה למכירה. שכרו של סהר באספניול הוא 450 אלף דולר לעונה וברור לו שהוא יהיה חייב לרדת בשכר אם יחזור לישראל. בן סהר צריך לפתור גם את נושא השירות הצבאי כאשר יחזור לישראל. 

בהפועל אופטימיים ומאמינים שעד סוף השבוע, או תחילת השבוע הבא, תיפול כבר ההכרעה. גם דניאל דה רידר, הקשר היהודי הולנדי, שלא נכלל בסגל של וויגאן מהפרמייר-ליג, צריך להחליט אם להענות לבקשה של הפועל ת"א, אחרי שאתמול (שני) שוחח עימו אחד הבעלים, מוני הראל והציע לו להגיע למתחם וולפסון.


דניאל דה רידר. גם הוא במו"מ עם האדומים

דה רידר, שבני משפחתו שוהים עכשיו בישראל, הבטיח להגיע עד סוף השבוע לת"א ולפתוח במו"מ әשיר עם הקבוצה. בהפועל ת"א ממשיכים לחפש רכש נוסף ואופציית קלמי סבן ויואב זיו תופסת תאוצה ובקרוב יהיו התפתחויות בנושא.

בהפועל ת"א מאמינים שבנוסף לסיפור האירופי שלהם, המאבק על תואר האליפות, ולנוכח ההתחזקות המאסיבית של מכבי חיפה, מחייבת חיזוק דומה מצידם, כדי שלא להתסיס את האוהדים שרוצים שחקנים חדשים במועדון.

תמונות: גטי אימג'

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק