נציגי ארסנל התאכזבו מאניימה

ארסנל, שכמעט Ӕחתימה את וינסנט אניימה בקיץ האחרון, שלחה נציגים לאליפות אפריקה באנגולה והם התאכזבו ממשחקו של שוער הפועל תל-אביב ונבחרת ניגריה, במהלך ההפסד 1:3 למצרים

יום רביעי 13 ינואר 2010
אשר גולדברג
סוכני שחקנים הקשורים לניסיון העברתו של שוער הפועל תל-אביב ונבחרת ניגריה לאירופה, וינסנט אניימה, החזיקו אתמול אצבעות לשוער במשחק נגד נבחרת מצרים, במסגרת אליפות אפריקה המתקיימת באנגולה.

נציגים ששלח ארסן ונגר, מאמן ארסנל, עקבו אחרי הביצועים של השוער המצטיין, כשנושא הגעתו פעם נוספת ל"תותחניםȦquot; הועלה בשנית בשבועות האחרונים.

ונגר שלח את נציגיו ובישראל המתינו למשחק טוב של אניימה, שהיה אמור לפתוח לו דלת עוד לפני שאליפות העולם בדרום-אפריקה תצא לדרך. הבוקר שוחחו שני סוכני השחקנים הקשורים לאניימה מול נציגים ۑנבחרת הניגרית הנוכחים באליפות וליוו את שני נציגי ארסנל במהלך המשחק אתמול, ואלו דיברו על אכזבה מהשוער ויכולת שאינה מתאימה לליגה האנגלית.

על פי אותם נציגים, השערים שספג אניימה היו מהסוג שהוא היה יכול וצריך למנוע, שערים אותם ۔וא מציל בליגת העל הישראלית. השערים נפלו ברובם בבעיטות מחוץ לרחבה, כשגם המיקום של אניימה לכל אורך המשחק היה חלש.

לוינסנט אניימה חוזה לעונה נוספת בהפועל תל-אביב, עד סיום הקיץ הבא, כש-40 אחוזים מזכויות מכירתו אמורים להגיע בכל מקרה לבני יהודӔ. יצוין שמחליפו של אניימה בנבחרת הניגרית הוא דלה איינגובה, שוער בני יהודה.

שחקן בהפועל תל-אביב אמר הבוקר: "יכול להיות שהפסד נוסף של ניגריה יחזיר כבר בשבוע הבא את אניימה לישראל והוא יוכל לשחק נגד מכבי חיפה. זה מה שקובע עבורנו יותר מכל". 

צילום: Getty Images

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק