לנצ'ה יגיע. גולסה ייעדר בשבת

חלוץ קבוצת מ.ט.ק בודפשט, לאסלו לנצ'ה, על סף סיכום במכבי חיפה. צפוי להגיע בימים הקרובים ולהצטרף אל רכש נוסף, רוני פורוקארה, איתו המו"מ קרוב לחתימה. דוטרה ושטרכמן משוחררים. גולסה עשוי ۜהחמיץ גם את הפועל ת"א

יום רביעי 13 ינואר 2010
אשר גולדברג
מכבי חיפה, כפי שהבטיחה, תחזק את הסגל בשני זרים חדשים בדרך להשלמת המשימה לזכות באליפות ולשוב בעונה הבאה אל ליגת האלופות האירופית.

אחרי הגעתו של היהודי-פיני, רוני פורוקארה, מכבי חיפה על סף סיכום עם החלוץ ההונגרי, לאסלו לנצ'ה בן ה-21, שחקנה של קבוצת מ.ט.ק בודפשט, שבעבר נחשבה לקבוצת היהודים בהונגריה ואף ביקרה בארץ בסוף שנות הארבעים.

נשיא מכבי חיפה, יעקב שחר, אישר לסגור עם החלוץ ההונגרי ומדובר בעסקה שתכלול חוזה ל-3.5 השנים הבאӕת, בדיוק כמו החוזה של רוני פורוקארה, עליו הוא יחתום היום או מחר.

עלות צירופם של שני השחקנים תהיה כמיליון ומאתיים אלף דולר והחוזים שלהם יהיו כ-150 אלף דולר נטו לעונה.

תוצאות בדיקת ה-M.R.I של אייל גולסה הגיעו הבוקר אל משרۓי המועדון והבשורות היו רעות. לגולסה חזר שבץ המאמץ, ממנו סבל לפני מספר חודשים ואף נעדר לזמן רב מהמגרשים. הקשר לא ישחק בשבת מול הפועל רמת-גן, כשהוא מצוי אף בספק גדול למשחק העונה מול הפועל תל-אביב, אליו ייתכן ויעלה לשחק עם זריקה.

שני השחקנים&nbsͰ;שהגיעו לקראת ליגת האלופות וכמעט ולא שיחקו, הברזילאי דוטרה והיהודי-ארגנטינאי אייל שטרכמן, קיבלו הודעות על שחרורם מהקבוצה ובימים הקרובים הם יעזבו את ישראל. 

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק