6

טוטו כבש, הגביע בדרך

חצי גמר גביע הטוטו: חלוץ ߑית"ר ירושלים, טוטו תמוז כבש את שער הניצחון נגד מכבי תל אביב, שהוביל להעפלה לשלב הגמר בעונה הפיננסית של הירושלמים. הצהובים נפרדו מהתואר

יום רביעי 13 ינואר 2010
אשר גולדברג
בניגוד למשחק הראשון בין מכבי חיפה להפועל רעננה וחמשת השערים שנפלו, המפגש בין מכבי תל אביב לבית"ר ירושלים לא סיפק כדורגל גדול או כמות שערים גבוהה, כאשר הירושלמים גברו 0:1 קטן על התל אביבים והעפילו לשלב גמר גביע הטוטו. 

עבורĠבית"ר ירושלים העפלה לשלב גמר הגביע בעונה כזו קשה מנטאלית וכלכלית זוהי אבן דרך. גומא אגייאר, שבא לתמוך בקבוצה ואולי אף להפוך לבעלים הקבוע, ירגיש גאה גם לא רק להעפיל לגמר אלא גם לזכות בגביע הטוטו. 

ואילו עבור מכבי תל אביב, הצהובים קודߝ כל מאבדים את התואר מהעונה שעברה. הצהובים לא היו טובים כלל וכלל, ומה שדווקא נראה חיובי בליגה לא תורגם הערב באיצטדיון רמת גן.

מהלך המשחק:

המחצית הראשונה נפתחה בסערה כאשר כבר בדקה הרביעית בעט ברק יצחקי כדור למשקוף, למרות נבדל ברור, הקוון והשופט לא שרקו לכך.

במחצית השנייה השתנו פני הדברים שגם הרשת הזדעזעה. בדקה ה-47 כדור גובה נהדר Ӡכנס לרחבה וטוטו תמוז, כמו חלוץ גדול שלח רגל ימין מהאויר פנימה - 0:1 לבית"ר ירושלים.

בהמשכה של המחצית השנייה, מכבי תל אביב החלה להשתלט על מרכז השדה ולייצר מתקפות, אבל ההגנה הבית"רית הצליחה למנוע שער שיוויון.

מכבי תל אביב: לירן שטראובר, דור מלול, רונאלד ראלדס, ליאור ז'אן, רוני גפני, שרן ייני (ציון צמח, 78), אנדריי קומאץ', גיז'רמו ישראלביץ' (יוסי שבחון, 60), תמיר כחלון, יובל אבידור (איביצה ߐילייב, 60), איליה יברויאן.

בית"ר ירושלים: אריאל הרוש, חן עזריאל, אריק בנאדו, שמעון גרשון, אלירן דנין, קובי מויאל, פאולו דה לה האסה, עידן ורד (עידן טל, 70), אבירם ברוכיאן (טיבי, 84), ברק ߙצחקי (אבי ריקן, 94), טוטו תמוז.

תגובות

טלספורט בפייסבוק