אלי גוטמן מתוכנן להמשיך

בראיון לעיתון "העיר" אמר מוני הראל שאלי גוטמן ימשיך בעונה הבאה בהפועל תל-אביב. בשיחה עם TELESPORT הוסיף הבעלים: "אני מקווה שאלי גוטמן ימשיך. אנחנו ממשיכיӝ לחפש שחקני חיזוק להפועל תל-אביב"

יום חמישי 14 ינואר 2010
אשר גולדברג

בשבועות האחרונים פורסמו בתקשורת שמועות והערכות שונות לגבי מאמן הפועל תל-אביב בעונה הבאה, כשהכותרת הייתה על המשך דרכו של אלי גוטמן אך ורק במידה והוא יזכה בתואר האליפות.

שמותיהם של מאמנים כמו משה סיני, דרור קשטן ואלי אוחנה הוזכרו כמועמדים להחליפו בעונה הבאה, שלושה המקורבים לבעלים הנוסף של הפועל ת"א, אלי טביב.

בראיון שהתפרסם הערב (חמישי) בעיתון "העיר", אומר מוני הראל שאלי גߕטמן ימשיך בהפועל תל-אביב גם בעונה הבאה. המשמעות היא שאלי גוטמן כבר לא חייב להביא תואר אליפות בשביל להישאר בהפועל תל-אביב ויכול להכין את הקבוצה לקראת העונה הבאה.

בנושא השחקנים הזרים שמוזכרים כמועמדים לחיזוק, ביניהם דניאל דה-רידר וסדאת בקארי, אӞר מוני הראל כי הפועל תל-אביב עושה את כל המאמצים לחזק את עצמה והדברים יתבהרו בימים הקרובים.  מוני הראל הוסיף בשיחה עם TELESPORT: "אני מקווה שאלי גוטמן ימשיך איתנו. אנחנו ממשיכים לחפש שחקני חיזוק שיתאימו לנו".

כמו כן, בהפועל תל-אߑיב ממתינים לראות איך נבחרת ניגריה תמשיך באליפות אפריקה לאחר ההפסד למצרים, 1:3, ובמידה ותודח הנבחרת הניגרית ישוב השוער וינסנט אניימה מוקדם מהצפוי והפועל תל-אביב תזכה בו למשחק בקריית-אליעזר נגד מכבי חיפה.  לתמונת ההרכב בשבת צפוי לחזור הקפטן, וואליד באדיר.

תגובות

טלספורט בפייסבוק