משפחת אגיאר מבקשת שגומא יעזוב

ביום שני יחליטו חמישה רופאים שבודקים את גומא אגיאר אם לשחררו ולאפשר לו טיפול נורמאלי ויציאה להתנהלות רגילה . משפחת אגיאר מבקשת שגומא יעזוב את ישראל לתקופה ארוכה וכמובן גם את עיסוקיו בכדורגל וכדורסל

יום שישי 15 ינואר 2010
אשר גולדברג

בתחילת השבוע הבא, כפי שהחוק קובע, יחליטו חמישה רופאים פסיכיאטרים, אם לשחרר לאלתר את גומא אגיאר מבית החולים שבו אושפז אחרי הטיפול שהוא מקבל, ובעיקר השיחות והתרופות לאיזונו הנפשי בעקבות הדרישה לאשפזו שהתקבלה ע&quoɴ;י רעייתו ג'ני.

במידה ויחליטו הרופאים שאגיאר התאושש, כמו מכל מקרה שבגללו אדם מאושפז בבית החולים, גם בנושאי לב או כל אירוע אחר, האיש משוחרר לתפקוד נורמאלי ומלא, וכך גם הכוונה עם גומא אגיאר במידה והרופאים הבודקים יתרשמו שהאיש כשיר והמקרה בە היה מעורב בסוף השבוע תם וחלף לו מהעולם.

מתברר שמשפחתו של אגיאר ובעיקר רעייתו ג'ני ואימו הלן, מבקשות שגומא יסיים את תפקידו כמושיע הספורטיבי של בית"ר ירושלים בכדורגל והפועל ירושלים בכדורסל. הן מצפות שגומא יתרום כספים כפי שהבטיח, יעמוד בהתӗייבויותיו, אבל יפסיק להיות מעורב בניהול, באמירות התקשורתיות, ובכל קשר שיהיה מחוץ למשפחה שלו השוהה בארה"ב.

בבית"ר ירושלים חוששים שעזיבתו של אגיאר תוביל להליך פירוק בבית המשפט, שנדחה מהקיץ, ושיגרום להורדת 10 נקודות ממאזנה של הקבוצה בלߙגה.  

תגובות

טלספורט בפייסבוק