הלילה: פגישה בין אומוניה לנציגۙ שפונגין

נציגי אומוניה ניקוסיה, שמעוניינים ביובל שפונגין, ייפגשו הלילה עם סוכנו גלעד קצב. הקפריסאים מוכנים לשלם 110 אלף יורו עבור השחקן, שיוכל לעזוב בחינם בקיץ

יום שלישי 20 אוקטובר 2009
אשר גולדברג

למרות הפיצוץ במו"מ בינה לבין נציגי מכבי ת"א, אומוניה ניקוסיה לא מוותרת על שירותיו של יובל שӤונגין, מגינה הימני של הקבוצה.

הלילה, תערך פגישה בין אומוניה לסוכנו של שפונגין גלעד קצב. אומוניה, שהציעה בהתחלה 75 אלף יורו, מוכנה לשלם כעת 110 אלף יורו. 

חוזהו של שפונגין בקבוצה מסתיים בסוף העונה, ולכן מכבי תעדיף למכור אותו כבר עכשיו כדי לא לאבד אותו בחינם אין כסף. מיץ' גולדהאר, בעלי מכבי ת"א יכריע מחר האם לשחרר את השחקן לקפריסין. 

אתמול: המו"מ על שפונגין פוצץ

ראשי הקבוצה הקפריסאית נפגשו אתמול ߑערב במלון קרלטון עם יו"ר מכבי ת"א, אביב בושינסקי ועם המנכ"ל עוזי שעייה, אולם המו"מ פוצץ במהרה.

מכבי תל-אביב דורשת עבור המגן המוכשר סכום של 180 אלף יורו, בעוד הקבוצה הקפריסאית מוכנה לשלם 75 אלף יורו בלבד. בשלב זה המו"מ נפסק וייתכן ויימשך מחר. יצויין שלשפונגין יש דרכון אירופאי והוא לא ייחשב כזר מחוץ לישראל.

בכל מקרה, שפונגין מסיים בחודש מאי את חוזהו ורשאי לעבור לכל קבוצה שיחפוץ ולכן מכבי ת"א לא תקשה על מכירתו של המגן בן ה-23.

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק