גם קליין וקורנפיין צריכים להתבייש

איציק קורנפיין ודני קליין לא יכולים להשתמש יותר בכספו של גומא אגייאר. עכשיו, כשכבר ברור שמדוברĠבאדם בעל בעיות לא פשוטות, צריכים ראשי הקבוצות להבין - אגייאר אדם חולה וכך יש להתייחס אליו בהווה ובעתיד

יום חמישי 21 ינואר 2010
דורון ברגר
אולי בגלל שעברתי עם אחד מבני משפחתי משהו דומה, אולי זה פשוט האופי, אבל יש לי חמלה Ӟיוחדת לאנשים בעלי בעיות נפשיות. אני מסוגל לעמוד בצפייה במחזות הקשים מהאיטי. יש לי היכולת לעמוד גם בסרטים מזוויעים במיוחד על האסונות הגדולים ביותר, אבל מול אנשים חולים בנפשם, הלב שלי נקרע.  אולי זו הסיבה שיש לי כאב לא קטן על גומא אגייאר ומצבו הלא פשוט.

אבל נדמה לי שיש לא מעט אנשים שבקושי מרגישים חמלה כלפי המולטי מיליונר. ואני לא מדבבר רק על אנשי תקשורת. קשה לי להאמין שלדני קליין ואיציק קונרפיין לא כואב הלב לראות את אגייאר במצבו הנוכחי, אבל משום מה עדיין לא שמעתי מהם את ההודעה המיוחלת.ȼbr/>
ההודעה של שניהם, צריכה להיות אחת - 'אנחנו מאחלים לאגייאר כל טוב, רק בריאות, ויודעים שלא ניתן יהיה לקיים איתו בעתיד קשר עסקי'. כל הודעה אחרת, פשוט מיותרת. מיותר פשוט כי אף אחד לא ישכנע אותי שאגייאר רק עובר תקופה קשה וߔוא יהיה בסדר, ממש בקרוב.

 יש יותר מידי עדויות להסתבכויות שונות ומשונות שלו, בדרום, במרכז,  בצפון ומעבר לאוקיינוס, היום כבר ברור שלא  באשמתו. בית"ר חייבת להתנתק ממנו ולא לנצל את כספו. גם הפועל ירושלים תסתדר בלי האיש שיותר מߛל זקוק  לטיפול רפואי.

אם בעתיד קורנפיין או דני קליין יסכימו, או יבקשו,  להשתמש בשירותיו, זה יהיה כמעט בגדר של ניצול,  וזו מהמילה העדינה ביותר שאפשר להשתמש בה,  בלי להסתבך בתביעת דיבה.  אני מניח שגם קליין וגם קורנפיין ߞכירים עוד סיפורים שהתקשורת לא מפרסמת מפאת כבודו של האיש. לו רק ידעו אוהדי הקבוצות את כל מעשיו של אגייאר החולה, הם היו מבינים שעל הכסף שלו אפשר לוותר. אם אוהדי בית"ר רוצים לעזור, אפשר להסתפק בתפילות לשלומו. 

ואגב, אם מәשהו עוד חושב שאגייאר בריא, כדאי שישאל את דעתו של ראש עירית ירושלים.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק