פדרר בסיבוב השלישי, גם האחיות וויליאמס

אליפות ארה"ב: רוג'ר!פדרר, השוויצרי המדורג 1 בעולם, העפיל היום בקלות לסיבוב השלישי של הטורניר אחרי ניצחון קליל 2:6,3:6,2:6. גם האחיות וויליאמס העפילו אחרי ניצחונות קלילים. אנה איבאנוביץ' בחוץ

יום חמישי 21 ינואר 2010
מערכת TELESPORT
 רוג'ר פדרר, השוויצרי המדורג 1 בעולם והמועמד העיקרי לזכות באליפות אוסטרליה, העפיל הצהריים כצפוי לסיבוב השלישי של טורניר הגראנד סלאם, אחרי ניצחון קליל על ויקטור הנסקו הרומני 2:6,3:6,2:6.

פדרר, לא התקשה יותר מידי מול הרומני וניצח בשלושת מערכות חלקות תוך בשעה וחצי של משחק.  פדרר, יפגוש בסיבוב הבא את אלברט מונטראס הספרדי. אם ינצח את הספרדי, עשוי פדרר לפגוש את לייטון יואיט, האוסטרלי המדורג 22 בטורניר וחביב הקהל המקומי.

גם בגיזרת הנשים, לא נפלו הפתעות מרעישות. האחיות וויליאמס האמריקאיות, העפילו בקלות לסיבוב הבא. סרינה, המדורגת 1 בעולם ניצחה בקלות את פטרה קויטובה הצ'כית 2:6,1:6. ונוס, האחות הבכירה המדורגת 6 בטורניר, ניצחה במשחק שלה את סילבייה באמר האוסטרית 5:7,2:6. 
אנה איבאנוביץ', הסרבית המדורגת 20 בטורניר, שבעבר דורגה 1 בעולם ממשיכה לאכזב בטורנירים הגדולים והבוקר היא הודחה כבר בסיבוב השני אחרי הפסד לגיסלה דולקו הארגנטינאית 6:4,7:5,7:6.

תמונה: גטי אימג'

תגובות

טלספורט בפייסבוק