הנין בשמינית הג۞ר, נדאל, מארי ורודיק גם

ז'וסטין הנין ממשיכה בקאמבק שלה, והעפילה הלילה ל-16 האחרונות של אליפות אוסטרליה הפתוחה. גם פטרובה וסאפינה בפנים. נדאל,אנדי רודיק ואנדי מארי העפילו לשלב הבא

יום שישי 22 ינואר 2010
מערכת TELESPORT

 ז'וסטין הנין ממשיכה בקאמבק המופלא שלה, שמאז ימיו העליזים של צביקה פיק, לא נראה כמותו. הבלגי המשיכה הלילה להציג יכולת טובה, כשהעפילה לשמינית גמר אליפות אוסטרליה הפתוחה, אחרי ניצחון בשלוש מערכות 6:3, 4:6, 2:6, על אליסה קליבנובה.

 הרוסיה בת ה-20 (51) עשתה חיים קשים למדורגת מס' 1 בעולם לשעבר, וכבר הייתה בדרך לניצחון במערכה השנייה, עם 3:1 ונקודת מערכה, אך הנין הצילחה לשבור אותה ולשߕב למשחק בדרך לניצחון. בשלב הבא, הנין תפגוש את בת ארצה, יאנינה ויקמאייר, לדרבי בלגי מרתק. ויקמאייר, שריצתה עונש השעייה ולכן אינה מדורגת באליפות, עברה בסיבוב הקודם את האיטלקייה שרה אירני בשלוש מערכות (1:6, 7:6, 3:6).

הבלגית השנייה שעסוקה כרגע בקאמבק, הלוא היא קים קלייסטרס, ספגה הפסך מפתיע ומביך בתוך 51 דקות בלבד מול נדיה פטרובה הרוסיה (19) שניצחה אותה ניצחון מפתיע בקלילותו- 0:6, 1:6.

כמו הנין ופטרובה, גם הӞדורגת מס' 2 בעולם, דינארה סאפינה האימתנית, העפילה בקלות לשלב הבא, עם ניצחון מול אלנה בלטצ'ה הבריטית- 1:6 ו-2:6. סאפינה שהפסידה בגמר האליפות האחרונה לסרינה וויליאמס, תפגוש בסיבוב הבא את מריה קירילנקו, למשחק ששוב יוכיח את הדומיננטיות הרוסית בטניס הנשים. קירילנקו הדיחה את רוברטה וינצי מאיטליה- 5:7, 6:7.

אצל הגברים, רפאל נדאל נאבק קשות נגד המדורג מס' 27- פיליפ קולשרייבר הגרמני, שהצליח לתסכל אותו פעם אחר פעם במשחק מעולה מהקו האחורי, אף לבסוף הפסיד לו לאחר כארבע שעות של מלחמה- 4:6, 2:6, 6:2, 5:7.

צמד "האנדים" -מארי הבריטי ורודי האמריקני, העפילו בקלות לשלב הבא. רודיק (7 בטורניר) הפסיד את המߢרכה הראשונה 6:7 מול פליסיאנו לופז הספרדי, אך חזר לניצחון בשלוש המערכות הבאות: 4:6, 4:6, 6:7. בסיבוב הבא הוא יפגוש בצ'יליאני פרננדו גונזאלס, שניצח יבגני קורולב אחרי קרב מתיש של חמש מערכות.

אנדי מארי הבריטי (5 בטורניר) ניצח בקלות את פלורן סרה הצרפתי (5:7, 1:6 ו-4:6) ויפגוש בסיבוב הבא את המנצח בין גאל מונפיס לג'ון איזנר.

תגובות

e

טלספורט בפייסבוק