נקבעו החמישיות לאול-סטאר, לברון ראשון

לברון ג'יימס זכה ב-2.5 מיליון קולות ונכנס היישר לחמישיית המזרח, שם יחכו לו אייברסון שהפתיע ונכנס גם כן. הנהלת הליגה מצפה לשבור את שיאי הצופים בהתמודדות המסורתית בין המזרח למערב

יום שישי 22 ינואר 2010
מערכת TELESPORT

 לא נרשמו יותר מדי הפתעות בלילה האחרון, כשהנהלת הנ.ב.א פירסמה את תוצאות ההצבעה לבחירות החמישיות הפותחות במשחק האול-סטאר המסורתי, שייערך השנה בדאלאס טקסס ב-14.2.

לברון ג'יימס זכה בפעם השלישית בקריירה שלו ללמעלה מ-2.5 מיליוני מצביעים שבחרו בו לחמישיית המזרח. "קינג ג'יימס", לו זו תהיה ההופעה השישית בחמישיית האול סטאר, יפגוש לצידו את אלן אייברסון, שלמרות שאיבד במידה רבה א۪ מעמדו כשחקן ושיחק רק 19 משחקים העונה, הוא עדיין נערץ על האוהדים. לצידם של השניים, יופיעו גם "פלאש"- דוויין ווייד, עם הופעתו השישית בחמישייה, ויריבו מפלורידה, "סופרמן" דוויט הווארד (4). קווין גېרנט הוותיק, ישלים הופעה מספר שלוש עשרה באול סטאר.

בנבחרת המערב כמעט ונרשמה מבוכה, כשטרייסי מגריידי הפצוע, ששיחק רק שישה משחקים העונה, הוביל בעמדת הרכז לפי בחירת האוהדים, אך לבסוף נעקף על ידי כריס פול וסטיב נאߩ, כשהקנדי הוותיק זכה למקום בחמישייה ממש בימי ההצבעה האחרונים. טים דאנקן, שהשתחל בקושי לחמישיית האול סטאר, יפגוש שם גם את קובי ברייאנט (12), כרמלו אנתוני ואמארה סטודמאייר. האוהדים הביתיים בדאלאס, ەדאי התאכזבו שלא למצוא בחמישייה את כוכב המאבריקס, דירק נוביצקי, שיסתפק בישיבה על ספסל המחליפים.

הנהלת הליגה מצפה לקהל שיא במשחק, שייערך באיצטדיון הפוטבול של קבוצת ה-NFL, הדאלאס קאובויס, המסוגל להכיל כ-100,000 צופים.
Ȋ

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק