מספר 8 באדום חוזר לאופנה

הקשר הישראלי-הולנדי, דניאל דה-רידר, יזכה ללבוש את חולצה מספר 8 בהפועל תל-אביב. האדומים ינסו בכל כוחם לשכנע את הקשר להישאר בקבוצה גם בעזנה הבאה. הויוס תורגל בהרכב לחיפה

שבת 23 ינואר 2010
אשר גולדברג
בינתיים, דניאל דה-רידר נרשם כזר בהפועל תל-אביב. הקשר הישראלי-הולנדי אינו מחזיק בדרכון ישראלי ולכן צריך לוותר על אזרחותו ההולנדית בשביל להירשם כישראלי.

מחר (ראשון) תפעל בנושא הפועל תל-אביב ותפנה לאלי ישי, שר הפנים, במטרה להסדיר את עניין יהדותו של הקשר. מטרת האדומים היא להוכיח את יהדותו, אמו כאמור נולדה בישראל והקשר אף התגורר בארץ תקופה בילדותו, ובכך לרשום חלוץ זר.

בכל מקרה, מי שהוקפא ואמור להגיע לארץ בשבוע הבא הוא הקשר הסרבי, נמניה ווצ'צ'ביץ'. הקשר ינחת על מנת לסכם את תנאי השכר העונה ולברר את מעמדו לקראת העונה הבאה.

ובענייני דניאל דה-רידר, זר או לא, הקשר יזכה ללבוש את החולצה מספר 8, הזכורה̠לכולם מהתקופה האחרונה כחולצתו של יוסי אבוקסיס. יש לציין כי גם סמואל יבואה לבש לתקופה את החולצה מספר 8.

כפי שנכתב כבר בידיעה על אימון הקבוצה לקראת משחק הליגה מול מכבי חיפה, תורגל מיגל הויוס בהרכב הפותח. למרות שהבוליביאני נמצא בישראל יומיים בלבߓ, ייתכן והוא יפתח וייצטרך לעצור, בין היתר, את פיטר מסיללה.

תגובות

e

טלספורט בפייסבוק