לגרנט יש תשעה ימים להחתים שחקנים

על פי הדיווחים בתקשורת האנגלית, האמברגו שהוטל על פורטסמו۪' יוסר מחר בבוקר (שני), בעקבות הסכמתה של אודינזה לדחות את החוב שלה. מה שמשאיר לאברהם גרנט תשעה ימים להתחזק, עד לסגירת חלון ההעברות ב-1 בפברואר

יום ראשון 24 ינואר 2010
מערכת TELESPORT
 הניצחון אתמול (שבת) של פורטסמות' על סנדרלנד וההעפלה לשמינית גמר הגביע האנߒלי, לא הצליח להרגיע את אוהדי הקבוצה, שהפגינו אתמול בזעם במהלך המשחק ודרשו מהנהלת המועדון להתפטר לאור החובות העצומים של המועדון וחוסר היכולת שלו להתחזק.

אולם היום, אברהם גרנט ואוהדי הקבוצה, יכולים להיות אופטימיים משום שעל פי הדיווחים באנגליה, ߔאמברגו שהוטל על הקבוצה, על פיו לפורטסמות' אסור להחתים שחקנים חדשים, יוסר מחר בבוקר.

המהלך הזה התאפשר אחרי שאודינזה האיטלקית, הסכימה לדחות את את החוב המגיע לה מפורטסמות', עבור רכישתו של סוליי מונטארי ב-2007.

ההתפתחות החיובית הזו, ߞשאירה לקבוצה תשעה ימים קריטיים שבהם פורטסמות' תנסה להתחזק עד סגירת חלון ההעברות ב-1 בפברואר, תקופה שבמהלכה לפורטסמות' מצפה משחק ליגה גורלי באפטון פארק מול ווסטהאם, הקבוצה שמתמודדת מול פומפי על ההישרדות בפרמייר-ליג.

פורטסמות' ממוקמת במקום האחרߕן בפרמייר-ליג, מרחק חמש נקודות מווסטהאם שממוקמת מעל הקו האדום. במחזור הקרוב כאמור תארח הקבוצה את ווסטהאם וניצחון שלה יצמק את הפער ממנה לשתי נקודות בלבד.

תגובות

e

טלספורט בפייסבוק