מילאנו כחולה: ניצחון ו-9 הפרש לאינטר

דרבי סוער ומלהיב במילאנו: אינטר עלתה ליתרון מהיר משערו של מיליטו אך מצאה את עצמה במהרה בעשרה שחקנים, אחרי ששניידר מחא כפיים לשופט. פאנדב הכפיל ߐת התוצאה, בתוספת הזמן הורחק לוסיו ורונאלדיניו החמיץ פנדל

יום ראשון 24 ינואר 2010
מערכת TELESPORT
 המחזור ה-21 הסתיים במשחק דרבי לוהט במילאנו, בין קבוצות אינטר ומילאן. את הדרבי הראשון העונה היה קשה לרוסונרי לשכוח, אינטר ניצחה אז 0:4, והמאזן בין הקבוצות העונה כעת עומד בסך השערים על 0:6 לנראזורי.

 פתיחה מלהיבה למשחק עם מצבים מצד לצד והחמצה ענקית של ווסלי שניידר ההולנדי של אינטר הניבה יתרון Ӟוצדק לקבוצה הביתית: מיליטו פרץ מצד שמאל ובמצב של אחד על אחד, כמו שהארגנטינאי אוהב, הוא הכניע את דידה והעלה את אינטר ל-0:1 כבר בדקה העשירית.

אינטר המשיכה ללחוץ על הדוושה אבל דווקא אז חלה תפנית במשחק: לוסיו קיבל כרטיס צהוב על צלילה במרכז המגרש.Ƞבתגובה, מחא ווסלי שניידר כפיים לשופט בצעד מחאה והורחק כבר בדקה ה-27.

מילאן נכנסה למשחק עם חלוף הדקות וניצלה את הרחקתו של שניידר במרכז המגרש, אולם לא הגיעה למצבים ממשיים במהלך המחצית הראשונה.

מילאן פתחה היטב את המחצית השנייה וסבלה מערב גדול של חוליו סזאר בשער ודווקא אז עקצה אינטר פעמיים. בפעם השנייה זה גם הצליח: בדקה ה-62 בעט פאנדב באחד על אחד היישר אל הקורה אולם כעבור 3 דקות בלבד הוא מצא את הרשת בכדור חופשי מושלם, דידה אפילו לא זז. 0:2.

בתוך תוספת הציל לוסיו שער בידו ߕקיבל כרטיס צהוב שני הורחק. רונאלדיניו, עליו נכתב רבות בשבועות האחרונים, יכל לצמק את התוצאה אולם שוב פעם ראה את חוליו סזאר במיטבו, הברזילאי של אינטר הדף את הפנדל ובכך סיים את המשחק עם שער נקי.

הפער בין הקבוצות כרגע, אחרי 21 מחזורים, עומד על 9 נקודות הפרש לטובת אינטר האלופה, אבל למילאן משחק חסר.

צילום: GettyImages

תגובות

טלספורט בפייסבוק