רמהש וכפס איבדו נקודות בצמרת

מכבי בת-ים דרסה בביתה את ראשון-לציון וטיפסה חזרה אל המקום השני בטבלת הלאומית. רמת-השרון איבדה את הפסגה אחרי הפסד ביתי לאחווה עראבה. כפר-סבא איבדה נקודות יקרות#מול בני-לוד

יום שני 25 ינואר 2010
מערכת TELESPORT
המחזור ה-19 בליגה הלאומית הסתיים לו היום, כשהפספוסȠהגדול ביותר הוא של קבוצות  עירוני רמת-השרון והפועל כפר-סבא, אחת הפסידה בביתה לאחווה עראבה והתמקמה במקום השלישי במקום להוביל את טבלת הליגה הלאומית והשנייה סיימו בתיקו ביתי מול המדורגת לפני אחרונה בטבלה.

במשחק הראשון שפתח את משחקי הלאەמית הערב הספיק שער בודד של חיים סילבס מבעיטת פנדל להכריע את המשחק ולהחזיר את עראבה לצפון עם שלוש הנקודות. מלבד השער בדקה ה-35, הורחק שחקנה של רמת-השרון, רותם שמול, 10 דקות בתוך המחצית השנייה.

המשחק השני היה חד צדדי ומכבי בת-ים דרסה כבר&nɢsp;מדקות הפתיחה את עירוני ראשון-לציון. אשר רביד כבש את הראשון בדקה ה-20 שלוש דקות אחר-כך כבש את הראשון שלו אקקי מיקושטרדזה מהנקודה הלבנה.

עקיבא מגרלשווילי, שחקנה של ראשון-לציון, הורחק בדקה ה-64 ושלוש דקות אחר-כך כבש מיקושטרדזה את השני שלו ואתȠהשלישי של בת-ים. בכך מכבי בת-ים חוזרת אל המקום השני, עם 33 נקודות, נקודה אחת פחות מהמוליכה קריית-שמונה.  

הפועל כפר-סבא, לו הייתה מנצחת, הייתה מתקרבת עד כדי 4 נקודות מהמקום הראשון ו-3 נקודות מהמקום השני, אבל איבדה נקודות יקרות במשחק̠הבית מול בני לוד. בדקה ה-20 העלה חמאדה מרעי את הביתיים ליתרון 0:1. 

חמש דקות במחצית השנייה הורחק גבידוארי בשורות בני-לוד ובכפ"ס כבר חגגו 3 נקודות, אבל בדקה ה-54 השווה את התוצאה חמודי כיאל. טל משעלי החזיר לכפר-סבא את היתרון בדקה ה-61̠אבל בתוך 8 דקות השווה מוראד אבו ענזה בשנית ובכך קבע את תוצאת המשחק.

תגובות

e

טלספורט בפייסבוק