נמני: מני לוי מלווה אותי בכל רגע

אוהדי מכבי ת&quov;א מציינים היום שמונה שנים להתמוטטות של מני לוי באיצטדיון טדי במשחק מול בית"ר ירושלים. האוהדים: מחזקים את ידי המשפחה. אבי נמני הוסיף: הלוואי ויום יבוא והוא יחזור לעצמו

יום שלישי 26 ינואר 2010
שלמה חסיד
 היום, 26 בינואר, מצייניߝ במכבי ת"א שמונה שנים לאירוע הקשה שבו שחקן הקבוצה מני לוי התמוטט על הדשא בטדי במשחק מול בית"ר ירושלים. מאז לוי לא חזר לעצמו, אבל האוהדים, החברים והמשפחה עדיין מאמינים ומתפללים.

מאמן מכבי תל אביב, אבי נמני, ששיחۧ באותו משחק בו התמוטט לוי אמר הבוקר: "אני אוהב את מני לוי. הוא מלווה אותי בכל רגע. אני מחזק את ידי המשפחה. הלוואי ויום יבוא והוא יחזור לעצמו באופן מלא".

אורי משיח, מראשי האוהדים, אמר: "עוד לא איבדנו תקווה לגבי Ӟני. אנחנו אוהבים אותו, מחזקים אותו ומתפללים לשלומו. מני הוא חלק מאיתנו, בטוב וברע, הוא חלק ממשפחת מכבי ת"א. האהבה אליו חוצה את מחנות האוהדים, וכולם מאוחדים בתפילה שיום יבוא והוא יחזור לעצמו".

אביב חברון, מארגון̠השחקן ה-12, אמר: "כל אוהד מכבי באשר הוא מקיף את מני באהבה אין סופית. אנחנו מחזקים את המשפחה, ובודאי שאיננו שוכחים את המקרה של מני. בכל אירוע שעובר על הקבוצה אנחנו זוכרים את מני. הוא חלק מאיתנו".

דודו לוי, אחיו של מנۙ, אמר: "אנחנו מודים לאוהדים על התמיכה. אנחנו לא צריכים יום מיוחד בשביל לזכור את מני. מבחינתנו זה עניין יומיומי. אנשי מכבי לא עוזבים אותנו ואנחנו נמצאים בקשר עם כל הגורמים. מני מרגיש בסדר, למרות שאנחנו מתפללים שיום יבוא והוא יחזור לתפקוד מלא. האהבה שא۠חנו מקבלים מחזקת אותנו ועוזרת להתמודד".

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק