מכבי תא: מנהלים מומ עם עומר גולן

מכבי תל-אביב הודיעה רשמית על ניהול מו"מ מול קבוצת לוקרן הבלגית במטרה לרכוש את עומר גולן. עוד נכתב: "החלטה סופית תתקבל ביומיים הקרובים". המכשול: גולן רשאי בישראל, על-פי חוזה, רק במכבי פ"ת

יום שלישי 26 ינואר 2010
אשר גולדברג

אבי נמני כבר זמן רב מבקש מהנהלת הקבוצה להתחזק בחלוץ. הקהל במהלך משחק הליגה האחרӕן מול הפועל חיפה אף הניף שלטים במטרה לעזור וכנראה שהלחץ עזר.

מיץ' גולדהאר הסכים לשחרר כסף על מנת לרכוש חלוץ ישראלי ברמה גבוהה, שיגיע למספר שנים, ומכבי תל-אביב הודיעה רשמית על מו"מ שמתנהל מול קבוצת לוקרן הבלגית לרכישתו של עומר גולן.<ɢr/>
מיץ' גולדהאר אמר לאתר הרשמי של מכבי תל-אביב: "אנחנו תמיד ננסה לאתר כשרונות אשר תואמים לתוכניות של חיזוק הקבוצה, אנחנו נפעל כאשר יהיה שחקן אשר יתאים לתוכניות המקצועיות ולסטנדרטים הנדרשים ואשר יסייע לנו להניח את היסודות לבנות קבוצה אשר תפעלȠלהשגת מטרותינו".

עוד הוסיפה מכבי תל-אביב לומר כי ביומיים הקרובים תתקבל ההחלטה אם גולן אכן יצטרף למכבי תל-אביב או יישאר בלוקרן.

כזכור, מכבי תל-אביב ועומר גולן כבר ניהלו מו"מ לפני מספר שבועות אולם הצדדים ניתקו קשר, שחודש ۜאחרונה. בשנה שעברה אבי נמני הגיע לסיכום מול עומר גולן ומכבי תל-אביב כבר רכשה את החלוץ, שהתחרט בסופו של דבר ונשאר במכבי פתח-תקווה.

חשוב לציין כי ההודעה אינה ברורה ושמכבי תל-אביב מפגינה בהודעה זו בטחון מופרז למדי. כידוע, לעומר גולן מופקד בבקרה Ӕתקציבית חוזה ל-3.5 השנים הבאות עם מכבי פ"ת ובחוזה זה מצויין כי בישראל יכול גולן לשחק רק במכבי פתח-תקווה, אלא אם תושג הסכמה בין המועדונים.

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק