לוזון שוקל: גרנט ושפיגלר לנבחרת

יו"ר ההתאחדות אבי לוזון ממתין להתפתחויות בפורטסמות'. אם אברהם גרנט יתפטר בקרוב, הוא יקבל הצעה כספית גבוהה ומוטל'ה שפיגלר יתמנה לאחד מאנשי צוותו

יום שישי 29 ינואר 2010
אשר גולדברג
 ההתפתחויות ההאחרונות בפורתסמות', והמצב הכספי הקשה של הקבוצה מעיר הנמל האנגלית, גרמו למחשבות מחודשות אצל אבי לוזון כי ניתן יהיה למנות את אברהם גרנט למאמן הנבחרת, באם ̼strong>המאמן הישראלי יתפטר מתפקידו בימים הקרובים.

לוזון היה מעוניין מאוד שגרנט יחליף את דרור קשטן, אולם החתימה של המאמן הישראלי בקבוצה מהפרמייר ליג טרפה את הקלפים ומאז לוזון שם דגש על מינוי מאמן זר.
כבר בסוף דצמבר פרסמנו שלוזון מעניין שוב בגרנט. מקורביו של לוזון מספרים כי יו"ר ההתאחדות חוזר ומדגיש בפניהם כי גרנט הואĠהמאמן המתאים ביותר לנבחרת ישראל, וכי הוא מסוגל להציע לו הצעה כספית נדיבה ביותר.

עוד רעיון מבית לוזון: מוטל'ה שפגילר, שעומד בראש הועדה למציאת מאמן לנבחרת, אמור לקבל תפקיד בכיר בצוות המקצועי של נבחרת ישדראל, באם גרנט יתמנה למאמן. בכל מקרה,̠שפיגלר יזכה לתפקיד בכיר בהתאחדות, לאחר שיתמנה מאמן חדש לנבחרת.

שפיגלר היה אחד מאנשי הצוות המקצועי המורחב בתקופתו של אברהם גרנט והיה יוצא בדרך קבע לעקוב אחרי יריבות ישראל במוקדמות המונדיאל 2006.

בכיר התאחדות אמר ל-TELESPORT: "צריך לזכור שבכלל לא ברור אם גרנט ירצה לאמן את הנבחרת, אבל אם הוא ירצה, לא יהיה יותר שמח מלוזון".

  

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק