סרינה וויליאמס אלופה אמיתית

כמו בשנה שעברה, אז הביסה את דינארה סאפינה, השנה זה הלך קשה יותר אבל בסופו של מותחן סרינה וויליאמס זכתה בפעם השנייה ברציפוӪ בגראנד סלאם של אוסטרליה הפתוחה אחרי ניצחון על ג'סטין הנין

שבת 30 ינואר 2010
מערכת TELESPORT

קרוב לשעתיים של טניס נהדר היה לנו הבוקר (שבת) בגמר אליפות אוסטרליה הפתוחה, במשחק הכל-כך טעון בין סרינה וויליאמס לג'סטין הנין. 

סרינה וויליאמס, המדורגת מספר 1 בעולם היום, שיחקה במטרה להגן על התואר מהשנה שעברה ועשתה זאת ובגדול. מנגד, ג'סטין הנין המשלימה קאמבק מדהים ומקווה לתפוס בחזרה את המקום הראשון בעולם, תיאלץ לעשות זאת, אולי, בטורניר הבא.

כבר במערכה הראשונה אותתה סרינה וויליאמס שעל המשחק הזה היא לא מוותרת. סרינה שברה ӑמהירות ועלתה ליתרון 1:4 מבטיח, אבל דווקא אז חזרה הנין והשוותה ל-4:4. דווקא במשחקון העשירי והמכריע נלחמה ג'סטין הנין אך זה היה גדול עליה. 4:6 לסרינה ו-0:1 במערכות.

ג'סטין הנין הראתה בדיוק מאיזה חומר היא עשויה ואת המערכה השנייה היא פתחה בצורה נӔדרת. כבר בפתיחה שברה הבלגית ועלתה ליתרון 2:1 אולם וויליאמס הפכה את התוצאה ל-2:3. בשלב הזה הנין הבינה שהמשחק בורח לה ופשוט ניצחה את וויליאמס משחקון על האפס. 6:3 בסיום המשחקון ה-11 ו-1:1 במערכות.

וויליאמס חזרה אל הקצב הרצחני של המערכה הראשונה וߜא הותירה להנין כל סיכוי: וויליאמס שברה ראשונה במערכה השלישית ושבירה נוספת מיד אחר-כך העלתה את האחות לבית וויליאמס ל-1:4 שהכריע את המשחק. בסיום המשחקון התוצאה עמדה על 2:6 לקול תשואות הקהל.

סרינה וויליאמס התרגשה עם קבלת הגביע וߐמרה: "אני מודה לאל על המשחק הזה, אני מברכת את הנין על טורניר נהדר ועל משחק גמר נהדר. זה כבוד בשבילי לקבל שוב את הגביע של אליפות אוסטרליה"

ג'סטין הנין אמרה בסיום: "זה מאוד חשוב בשבילי לחזור למעמדים, האלה שלא ידע۪י אם אגיע אליהם שוב. היה מדהים לשחק מול קהל כזה ואני מודה לכם על התמיכה. כל הכבוד לסרינה, היא אלופה אמיתית. אנחנו נתראה כאן גם בשנה הבאה".

צילום: Getty Images

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק