דורסמן ניצח גם את עפולה

מיקי דורסמן רשם ניצחון שני עם קבוצתו הפועל חולון בשלושה משחקים. חולון ניצחו 95:88 בעפולה ולזכותם ניצחון חוץ ראשון העונה. סשה בראטיץ' הצטיין עם 26 נקודות.

יום שני 01 פברואר 2010
מערכת TELESPORT
מיקי דורסמן הספיק לרשום ניצחון בכורה בהפועל חולון וכולם חשבו שמכאן יוצאים לדרך חדשה. בשבוע שעבר בזיסמן חולון הפסידה לר"ג, אז עוד של דני גוט, ומצב הרח ירד פלאים. היום הוכיח דורסמן כי חולון מסוגלת להרבה יותר וניצח במשחק גדול בעפולה, 95:88.

זהו הניצחון השלישי העונה של הפועל חולון והשני של מיקי דורסמן בשלושה משחקים. סשה בראטיץ' היה גדול על קבוצתו של אלי רבי וקלע 26 נקודות, כשגם יוני ניר הוסיף 17 עבור חולון. 

דווקא הӤועל עפולה פתחה את המשחק היטב וכבר הוליכה ב-15 נקודות בתחילת הרבע השני, אבל 5 דקות חלשות מאוד של הקבוצה המקומית איפשרה לליאור ליפשיץ להריץ את חולון עד לשיוויון 31:31. עפולה העבירה הילוך לקראת סיום המחצית הראשונה וירדה ביתרון 7, 43:50.

באמצע הרבע השלישי עלתה חולון ליתרון ראשון במשחק, אז 59:55, ומכאן כבר עפולה לא יכלה לעשות כלום. בראטיץ' היה בלתי ניתן לעצירה וחולון לקחה את הכדור פנימה בכל מצב אפשרי. עפולה דווקא ניסתה מבחוץ אבל לא התקרבה.
 
חולון שמרה על הәתרון עד לסיום המשחק, כשגם הזרים של עפולה כבר לא הועילו למרות משחק טוב: 24 נקודות לג'סטין דנטמון, 19 לג'רמיין הול ו-18 לדיונטה כריסמס. בסיום רושמת חולון את ניצחון החוץ הראשון שלה. כאמור, 95:88.

מאמן הפועל חולון, מיקי דורסמן אמר בסיום: "זאת הרוח שרציתי וקיוויתי לה. השתפרנו מאוד בהגנה ולכן ניצחנו את המשחק. אני לא חושב על חיזוק הקבוצה כרגע, השחקנים נתנו את הנשמה שלהם ועשו את מה שצריך. המשמעת היום הייתה מעל ומעבר".

בשבוע הבא הפועל חולון מול עירוני אשקלון ודורסמן אמר: "יצאתי היום בתחושה טובה מהמשחק. אני מקווה מאוד שהמומנטום ימשיך גם בשבוע הבא".

אלי רבי, מאמן הקבוצה המפסידה: "נתנו להם להשתלט על המשחק ברבע השני. פתחנו נהדר אבל ברגע שהם נכנסו לצבע ויזמו אנחנו פשוטĠויתרנו על לקיחת עמדה במשחק. לקחנו החלטות לא טובות בהתקפה והמומנטום השתנה. בראטיץ' היום היה גדול והוא ההבדל היום בין שתי הקבוצות".

"לא נשברנו. השחקנים עשו מה שהם יכולים אבל כנראה שאנחנו קצת מוגבלים במספר עמדות. אני האחראי על הקבוצה וߐני מקבל את המשחק שלהם. למרות זאת אני חושב שחולון ניצחו בצדק, הם קבוצה איכותית יותר".

תגובות

8

טלספורט בפייסבוק