6

מי המאמנים שתיווכו את גולסה ללאציו?

אייל גולסה לא עונה לטלפונים של ראשי מכבי חיפה וגם לא של השחקני۝ שהתבטאו נגדו בתקשורת. במכבי חיפה מנסים לברר מי הם שני המאמנים הישראלים שהמליצו ללאציו על הכישרון הישראלי

יום שלישי 02 פברואר 2010
אשר גולדברג
מכבי חיפה מנסה כבר שלושה ימים ליצור קשר עם אייל גולסה השוהה באיטליה, אך ללא הצלחה.

גולסה, מסנן את השיחות של ראשי מכבי חיפה וגם של שחקנים אחרים שהיו עימו בקשרים ידידותיים, אבל התבטאו נגדו בימים האחרונים בצורה לא חברית והעדיפו את האינטרס של מכבי חיפה על פני ידידות וחברות.

גם אחיו של השחקן וכל מי שקשור לעיסקה אינו מוכן לדבר על המהלך שהוביל גולסה. במכבי חיפה ממשיכים לבדוק את הפרשה ואיך היא התגלגלה והם חושדים ששӠי מאמני עבר בקבוצה, שנכון לעכשיו הם לא חפצים למסור את שמם, עד שנושא הבדיקה לא יסתיים, הם אלו שהמליצו בחום ללאציו על היכולות של אייל גולסה.

בלאציו טוענים שהם אכן קיבלו מידע מקצועי מישראל מאחד הגורמים שהמליץ אז לגולסה וזה סיפר שהߕא עומד להפוך לכדורגלן הישראלי הגדול ביותר בכל הזמנים ויש לו את היכולות לשחק בכל תפקיד על המגרש.

גולסה אינו מתוכנן לשחק בשלב זה במהלך השבועות הקרובים והצוות המקצועי יכשיר אותו בהדרגה מבחינת כושר גופני ומנטאלי לליגה שהיתה עד לפני מספר שנים, הליגה הטובה באירופה.

בשלב זה בודק גולסה ע"י לאציו, הליך הוצאת דרכון בלגי שיאפשר לשחק מעבר למיכסת הזרים המלאה של הקבוצה. 

במכבי חיפה עדיין לא מגובשים סופית בהליך המשפטי ולמרות הצהרות שהצדק איתם, הם יבקשו ייעוץ מפיפ"א לפߠי שיובילו מהלך משפטי. גולסה הבהיר כי הוא ישרת בצה"ל בהתאם להופעותיו בליגה האיטלקית.

תגובות

טלספורט בפייסבוק