טופ 13

יורוקאפ: החבורה של גיא גודס צברה הערב ניצחון שני בטופ 16, הפעם על חשבון גלטסראי הטורקית בהפרש של 13 נקודות, 97:100. רבע אחרון מצוין של האדומים מנע מהטורקים לחזור למשהק, ושלשה של אוחיון חרצה את התוצאה

יום שלישי 02 פברואר 2010
שלמה חסיד

המסע המופלא של Ӕפועל ירושלים ביורוקאפ נמשך הערב (שלישי), כשהחבורה המוכשרת של גיא גודס ניצחה במלחה את גלטסראי הטורקית 87:100, במחזור השני של שלב הטופ 16 של המפעל.

בשבוע שעבר עשתה ירושלים את הבלתי יאמן כשניצחה בולנסיה, וכעת קשה לדמיין תרחיש שבו השחקנים האדומיםȠלא עולים לשלב הבא בבית הקשה שבו הוגרלו.

כבר בפתיחה ירושלים הלכה על ברנדון האנטר שהיה האיש שלה ברבע הראשון. הטורקים לא מצאו תשובה לזר המצוין שהשתלט על הפרקט, אבל בסיום הרבע הטורקים הצליחו להיכנס לעניינים, והרבע נגמר עם שלשה של רנצ'ה שקבעה 21:2Ĵ לאורחים ברבע.

ברבע השני הטורקים התקשו מאוד למצוא את הסל, וירושלים המשיכה להסתמך על האנטר, שהוביל אותה ליתרון 41:51 במחצית.

האורחים פתחו טוב את המחצית השנייה עם נקודות של וושינגטון ודאנק של יסייטיס, והפער ירד ל-6 בלבד. אבל ליונס Ӕתעורר לקראת סיום הרבע כדי להעמיד את הלוח על 65:73 לקראת הרבע המכריע.

קוקיה פתח היטב את הרבע האחרון עם ליי אפ יפה ושלשה גדולה של נעימי הקפיצה את הפער ל-13. דקה לסיום אוחיון קיבל את הכדור מחוץ לקשת והפגיז שלשה שחרצה את גורל המשחק.

Ħnbsp;  

תגובות

טלספורט בפייסבוק