קביליו יפו נלחמת במחירי הכרטיסים

ליגה ב': לקראת משחק הליגה ביום שישי בין קבוצת שיכון ותיקים ומכבי קביליו יפו, החליטה הקבוצה המארחת לגבות 30 שקלים עבור המשחק, מחיר הגבוה מהנהוג בליגה חובבנית. יפו קוראת לאוהדיה להחרים את המשחק: "לא ייתכן שישתמשו בנו ככלי לתקצוב הקבוצה"

יום רביעי 03 פברואר 2010
אשר גולדברג

מכבי קביליו יפו, הלהיט של ליגה ב', היא מזמן לא עוד קבוצה באותה ליגה חובבנית. הקבוצה שאף תשתתף בשבוע הבא בגביע המדינה כנציגה האחרונה של ליגה ב', תתארח ביום שישי הקרוב ברמת-גן מול קבוצת שיכון ותיקים. להפתעת אנשי קביליו יפו, קבוצת שיכון ותיקים רמת-גן החליטה למכור כרטיסים למשחק ואף במחיר הגבוה מהמקובל.

למשחקי הליגה הרביעית בישראל הקהל לרב אינו מתבקש לשלום עבור כניסה למשחק, אולם במשחקיה של מכבי יפו בעקבות כמויות הקהל הגדולות נלקחים כ-20 שקלים מאוהד. בקבוצת שיכון ותיקים ר"ג החליטו גם הם למכור כרטיסים לקראת משחק הליגה מול יפו ומחיר הכרטיס נקבע על 30 שקלים, כאשר כרטיסי נוער וחיילים לא יצאו כלל, בניגוד לתקנון ההתאחדות לכדורגל.

בתגובה למחיר הכרטיס הגבוה, אוהדיĠמכבי יפו בגיבוי ההנהלה החליטו להחרים את המשחק. כמאות אוהדי יפו צפויים להגיע למגרש השיכון ברמת-גן ולעודד את הקבוצה אל מחוץ לחומות האצטדיון.

גורם בכיר בהנהלת מכבי יפו מסר בתגובה: "לא ייתכן שישתמשו בקהל של מכבי יפו ככלי לתקצוב קבוצות הליגה.Ġהמחיר שנקבע עבור כרטיס אינו מקובל בליגה חובבנית ואנחנו נמשיך להחרים קבוצות שיגבו מחירים כאלה. כקבוצת אוהדים אנחנו מחויבים קודם כל כלפי עצמינו. אנחנו מקווים שהקבוצה תנצח את המשחק ואחר-כך תצא החוצה לחגוג עם האוהדים הרבים שיגיעו".

את תגובת הנהלת שיכון ותיקים לא ניתן היה להשיג עם פרסום הידיעה.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק