בחיפה משוכנעים: גולסה יחזור לקבוצה

על פי אנשי מכבי חיפה, נציגיו של השחקן הבינו כי הם טעו והוטעו. גולסה צפוי לחזור לאימונים לארץ ויקבל עונש מינימאלי. אחד מבני משפחתו של השחקן: "יהיה קשה לשכנע את אייל לזזור לארץ"

יום רביעי 03 פברואר 2010
דורון ברגר
 אייל גולסה צפוי לחזור למכבי חיפה בתוך 24 שעות, כך לפחות משוכנעים במכבי חיפה. על פי אנשי מכבי חיפה, אמש (רביעי) השתכנעו בני משפחתו של גולסה כי הם עשו שגיאה ולא הבינו את תקנון פיפ"א. אייל גולסה לא רשߐי לשחק בקבוצה אחרת מלבד מכבי חיפה עד מרץ 2011.

במכבי חיפה מודעים לכך שאייל גולסה משוכנע שישחק בעוד מספר שבועות בקבוצת לאציו ואחד מבני משפחתו אמר למכבי חיפה כי "יהיה קשה לשכנע את אייל לחזור לארץ ולהצטרף לחבריו ולכן יש להגיע מיד להסדר עם קӑוצת לאציו".

במכבי חיפה עמדו על כך שגולסה יחזור לישראל, יעמוד לדין משמעתי ורק לאחר מכן ייפתח מו"מ עם לאציו לגבי העונה הבאה.

גורם בכיר במכבי חיפה אמר ל-telesport: "אנחנו משוכנעים שאייל יחזור עד לסוף השבוע לישראל. הוא̠הבין שיש לו הסכם מחייב עם מכבי חיפה. הוא יעמוד לדין משמעתי, יספוג קנס ויושעה, אם כי ברור שלהשעייה ערך כיוון שבכל מקרה הוא פצוע ולא יכול לשחק בשבועות הקרובים".

מוקדם יותר היום, היועצים המשפטיים של המועדון, עו"ד אייל אברמוב ואודי שוכטەביץ, הגישו כתב תביעה למוסד הבוררות של ההתאחדות לכדורגל ובו הם דורשים ממנו לקבוע שההסכם שנחתם בין מכבי חיפה לאייל גולסה, תקף ומחייב את השחקן.

המועדון הוציא היום הודעה ובה נאמר כי הוא רואה בחומרה את התנהלותו של גולסה ואת כל הסובבים אותו ושומרים̠לעצמם את הזכות לתבוע את הנזקים הכספיים שנגרמו או ייגרמו להם מכל המעורבים בנושא.

תגובות

טלספורט בפייסבוק