הנהלת הפרמייר-ליג חסרת אחריות

אברהם גרנט, מאמנה של פורטסמות', הטף אתמול תבוסה של 5:0 ממנצ'סטר יונייטד האלופה ומצא מי אשם: "הנהלה הפרמייר-ליג הסירה את עונש האמברגו רק 3 ימים לפני תום מועד ההעברות וזה חוסר אחריות"

יום ראשון 07 פברואר 2010
מערכת TELESPORT
 ̻אברהם גרנט, מאמנה של פורטסמות' עובר אולי את העונה הכי קשה בקריירת האימון שלו. לאחר פרשת "בית הזונות" המביכה, גרנט התייצב אתמול למשחק מול מנצ'סטר יונייטד האלופה וחטף 5:0 בראש, תבוסה שמקרבת את הקבוצה שלו עוד יותר לקראת ירידת ליגה בתום העונה.

הסיבה העיקרית שפורטסמות' כל כך חלשה, היא כמובן המשבר הכלכלי והאמברגו להחתמת שחקנים שחטף המועדון, מהנהלת הפרמייר-ליג בעקבות החובות בו הוא שרוי.

לאחר התבוסה ליונייטד, גרנט התראיין לכלי התקשורת באנגליה והוציא את כל זעמו על הפרמייר-ליג: &qŵot;הפרמייר-ליג לא לקחה אחריות על המצב. הם הסירו את עונש האמברגו רק שלושה ימים לפני תום מועד ההעברות וגם זה רק שחקנים להשאלה"

גרנט הוסיף: "בנינו את הקבוצה הזו רק ברגע האחרון בקיץ וחיכינו בקוצר רוח לינואר כדי לחזק את הקבוצה. אומנ۝ אין לנו הרבה כסף,אבל היו לנו שחקנים על הכוונת שיכלו לעזור לנו להישאר בליגה".

למרות הביקורת שלו, גרנט נשאר אופטימי לגבי סיכויי ההישרדות של פורטסמות': "עדיף לחשוב חיובי מאשר לחשוב שלילי וכל עוד יש לנו סיכוי לשרוד אנחנו נעשה הכול כדי ߜהישאר בליגה. יותר קשה לנו מאשר לקבוצות אחרות, אבל מבחינתי להישאר בליגה זה אתגר ואנחנו ננסה לעמוד בו".

תגובות

טלספורט בפייסבוק