הקדושים האלופים

רק לפני ארבע שנים פגע הוריקן "קתרינה" קשות בעיר ניו אורלינס והלילה חגגה קבוצת הפוטבול המקומית את זכייתה באליפות עם ניצחון 17:31 על הקולטס מבינדיאנה

יום שני 08 פברואר 2010
מערכת TELESPORT
 ניו אורלינס אולי לא תחגוג אליפות בNBA בזמן הקרוב אך בפוטבול חגגה הלילה העיר עם קבוצת הפוטבול שלה לאחר שניצחה בסופרבול את אינדיאנאפוליס קולטס 17:31

דווקא אינדיאנאפוליס היתה זו שפתחה את המשחק מצוין. כבר לאחר חמש דקות עלתה ליתרון של 0:3 עם בעיטה מדוייקת למסגרת ושלוש דקות לאחר מכן הבקיעה טאצ'דאון ראשון שנתן לה יתרון של 0:10 בסיום הרבע הראשון.

ברבע השני לא הגיעו שתי הקבוצות למצבים הקרובים לטאצ'דאון ובעוד אינדיאנאפוליס לא ניסתӔ גם לבעוט למגרת, ניו אורלינס צלחה עם שתי בעיטות כאלה ובירידה לרדת ההלבשה התוצאה היתה 6:10 לזכות אינדיאנאפוליס.

ניו אורלינס עלתה ליתרון ראשון ארבע דקות בתוך הרבע השלישי עם טאצ'דאון ובעיטה מוצלחת ועלתה ליתרון של 10:13. התירון החזיק מעמד שלוש דקߕת עד שאינדיאנאפוליס השיבה עם טאצ'דאון ובעיטה משלה. עד לסיום הרבע הצליחה ניו אורלינס לצמק ל16:17 עם בעיטה מרחוק מוצלחת נוספת.

הרבע האחרון היה שייך כולו לקדושים שעם שני טאצ'דאון בתחילה עלו ליתרון של 17:24. שלוש דקות לסיום פרץ פייטון מנינג בין הגנת הקולטס ובריצה של 70 יארד חגג יתרון של 17:31 ממנו לא היה לקולטס סיכוי לחזור.

תגובות

8

טלספורט בפייסבוק