ראלדס יחמיץ את משחק הגביע מול נתניה

מכבי תל-אביב הגיעה היום לקריית-שלום לאימון המסכם לקראת מכבי נתניה וגילתה כתובות נאצה, ביניהן: "אבי נמני מת, נשחט אתכם". הבלם הבוליביאני סובל ממתיחה חזקה וייעדר גם בשבת במסגרת הליגה

יום שני 08 פברואר 2010
אשר גולדברג
מכבי תל-אביב קיימה היום (שני) את האימון האחרון והמסכם לקראת משחק גביע המדינה מחר בבלומפילד מול מכבי נתניה. עוד לפני תחילתו של האימון, הופתעו אנשי מכבי תל-אביב לנוכח מספר כתובות נאצה שרוססו מסביב למתחם האימונים.

על כתובות הנאצה חתומים אוהדי הפועל תל-אביב, כאשר בין היתר נכתב: "אבי נמני מת", "נשחט אתכם בדרבי" וכמו כן רוססו דברים כנגד אנשי מכבי תל-אביב בכדורסל, שמעון מזרחי ומוני פנאן ז"ל.

בפן המקצועי הצהובים יחסרו מחר במשחק הגביע, ۑנוסף לדור מלול ואיביצה אילייב, גם את הבלם הבוליביאני רונאלד ראלדס. הבלם סובל ממתיחה חזקה והוא לא ערך היום אימון כלל. הבלם צפוי להחמיץ גם את משחק הליגה בשבת נגד הפועל רמת-גן.

כתוצאה מכך ימשיך לקבל את חולצת ההרכב ניסו קפילוטו, כשליאור ז'אן יפתח̠לצידו. אנדריי קומאץ' סיים לרצות את עונש ההרחקה ויחזור להרכב וכעת נותר לראות במי יבחר אבי נמני לצידו- גי'זרמו ישראלביץ' או שרן ייני.

בהתקפה לא צפויים להיות שינויים: מאור בוזגלו ימתין על הספסל ואיליה יבוריאן, שלושה שערים בשני המשחקים ۔אחרונים, ימשיך בחוד.  מאיוקה יפתח בצד שמאל, כמו במשחק הליגה מול רעננה.

תגובות

טלספורט בפייסבוק