מארק יוז מצא#ג'וב חדש?

מאמנה המפוטר של מנצ'סטר סיטי, מחזיק בהצעה מההתאחדות התורכית וצפוי להתמנות בימים הקרובים למאמנה החדש של נבחרת תורכיה. מאמן נבחרת בנין פוטר בעקבות הכישלון באליפות אפריקה

יום שלישי 09 פברואר 2010
מערכת TELESPORT
 מארק יוז, המאמן הוולשי שפוטר לפני כߗודשיים מתפקידו כמאמן מנצ'סטר סיטי, צפוי להתמנות בימים הקרובים למאמן החדש של נבחרת תורכיה. 

סוכנו של יוז, מחזיק בהצעה רישמית מההתאחדות התורכית, שנפרדה לאחרונה מהמאמן פתיח טרים. יוז הוא המועמד הכמעט יחידי לרשת את טרים כמאמנה החדש של תורכיהĬ אחרי שחוס הידינק, דחה הצעה דומה.

הישג השיא של מארק יוז היה בתקופת כמאמן נבחרת ווילס, אותה הוא הצליח להעלות לפלייאוף העליה ליורו 2004, שם הוא נכנע רק לנבחרת רוסיה. 

תורכיה שובצה לבית קשה במוקדמות יורו 2012, יחד עם ߒרמניה, אוסטריה, בלגיה, קזחסטן ואז'רבייג'אן, כך שלמאמן החדש של הנבחרת מצפה משימה לא פשוטה, להעלות את תורכיה ליורו. 

פוטר מאמן נבחרת בנין

אחרי הפיטורים של מאמן נבחרת ניגריה, פוטר היום גם מאמן נבחרת בנין, מייקלĠדושייר בעקבות הכישלון שלו באליפות אפריקה.

דושייר, שמאמן את נבחרת בנין מאז 2008, נכשל במשימתו להעלות את הנבחרת לרבע הגמר באליפות אפריקה, אחרי שהפסיד פעמיים באליפות לניגריה ומצרים וסיים בתיקו 2:2 חלש מול מוזמביק.

הכישלון הזה, העלה את חמתם של אנשי ההתאחדות לכדורגל בבנין, שהחליטו לבצע מהפכה ולשחרר את כל 23 שחקני הנבחרת, ואת כל חמשת האנשים הנוספים בצוות האימון של בנין.

צילום: גטי אימג'

תגובות

טלספורט בפייסבוק