עראפת עשה סדר במגזר

גביע המדינה: בני סכנין חיכתה 108 דקו۪ בדרבי המגזר מול עירוני אום אל פאחם, עד שג'אקו עראפת כבש את הראשון בנצחון 0:2. מ.ס כרמיאל נכנעה במגרשה 1:0 להפועל ר"ג מליגת העל. נצרת עילית עברה את ערד לאחר פנדלים

יום שלישי 09 פברואר 2010
שלמה חסיד
  הפועל ר"ג היא הקבוצה השניה שמעפילה לשמינית גמר גביע המדינה, אחרי ניצחון הצהריים במגרשה של מ.ס כרמיאל מליגה א' 0:1.

ר"ג̬ כבשה כבר בדקה הרביעית את שער הניצחון מרגליו של ג'ורג' דאטורו, שניצל הרמה טובה של קובי מוסא והדהים את אלף הצופים שהגיעו, רובם ככולם אוהדי כרמיאל.

שחקני כרמיאל, נציגי ליגה א', לא הצליחו להפגין כדורגל איכותי ועסקו בעיקר בהרחקות כדורים ורק לעיתיӝ רחוקות הם הגיעו להזדמנויות מול שערו של איתי ארקין. 

ר"ג, מחזיקת הגביע מ-2003 למי ששכח, תנסה להמשיך את המסע שלה בגביע ולהמשיך ולהפתיע, אולי בדרך לזכייה נוספת.

חם בדרבי המגזר

באום אל פאחם, אל מול עיניהם של 7,000 צופים, אירחה עירוני סעיד המקומית, את בני סכנין, לדרבי חם ומרתק של המגזר. המשחק היה פיזי וקשוח ובדקה ה-48 אסי בן מוחא מאום אל פאחם, שילם על כך את המחיר עם כרטיס אדום.

עד לסיום 90 הדקות, סכנין לא הצליחה לשבור את ההגנה הצפופߔ של המקומיים והמשחק נכנס לחצי שעה של הארכה.

רק בחלק השני של ההארכה, הצליחה סכנין סוף סוף להבקיע, כאשר בדקה ה-108 הצליח ג'אקו עראפת לנצל הגבהה טובה  ולנגוח את השער הראשון. שתי דקות לאחר מכן נסטיה צ'ה הכפיל את התוצאה מהנקודה הלבנה, לאӗר הכשלה על מי עם לא עראפת, בני סכנין בסיבוב הבא.

נצרת עילית, בקושי.

הקבוצה הנוספת שהבטיחה את מקומה בסיבוב הבא היא נצרת עילית, שהרחיקה עד ערד ועבדה קשה מאד מול הפועל המקומית.

אחרי 0:0 בתום 90 דקות, הצליח אלעד שרף, לקרב את ערד לסנסציה כשהצליח להבקיע בדקה ה-95. אבל היתרון של המקומיים החזיק מעמד פחות מעשר דקות, כשאלירן חודדה הצליח להשוות, עם שער מהנקודה הלבנה.

בדו קרב הפנדלים הצליחה נצרת עילית לנצח 4:5 ולהבטיח את מקומה בסיבוב הבא.

תגובות

טלספורט בפייסבוק