גיגס פצוע: יחמיץ את מילאן

אנגליה: הקשר הוולשי של השדים האדומים נפצע בזרועו במהלך המשחק מול אסטון וילה וייאלץ להחלים כחודש יןים. הקשר הפורטוגלי נאני הורחק ל-3 משחקים. צ'לסי: אשלי קול סיים את העונה

יום חמישי 11 פברואר 2010
אייל כהן
 מכה קשה לאלופת אנגליה. מנצ'סטר יונייטד תאלץ להסתדר ללא כוכב הקבוצה הותיק, ראיין גיגס שנפצע בזרוע הימין וייאלץ להיות מחוץ למגרשים. 

דווקא בתקופת הפריחה של הקשר הוולשי, ראיין גיגס (36), הפציעה במשחק הליגה מול אסטון וילה הוא נפצע. כעת גיגס ייאלץ לוותק על משחקי ההצלבה מול מילאן האיטלקית, יחמיץ גם את גמר גביע הליגה מול אסטון וילה בסוף החודש הקרוב. 

בליגה יפספס גיגס את המשחקים החשובים מול אברטון, וולבס ווסטהאם יונייטד. בנוסף מנצ'סטר יונייטד איבדה לשלושה משחקים את הקשר הפורטוגזי ההתקפי, נאני בעקבות הפגיעה החמורה בקשר אסטון וילה, סטלייאן פטרוב, שספג במשחק כרטיס אדום ויחמיץ את הגמר גביע הליגה. 

עוד בשורה לא טובה בליגה האנגלית. מגנה השמאלי של צ'לסי, אשלי קול ייתכן כי גמר את העונה לאחר ששבר את הקרסול במשחק מול אברטון ביום רביע האחרון, כך נכתב באתר הרישמי של הקבוצה. הקשר בן ה-29 צפוי לחזור לקראת סוף העונה כדי להתברג לסגל נבחרת אנגליה לקראת המונדיאל בקיץ.

תמונה: גטי אימے'.

תגובות

טלספורט בפייסבוק