נבחרת: רייקארד או דונאדוני ימונו השבוע

מאמנה ההולנדי של גלטסראיי הביע נכונות להתמנות למאמן נבחרת ישראל. הבעיה: יש לו חוזה בקבוצה הטורקית. רוברטו דונאדוני הסכים גם הוא לאמן את הנבחרת, לאחר פגישה עם שפיגלר, וממתין להתפתחויות

יום שישי 12 פברואר 2010
דורון ברגר
 אם לא יהיו הפתעות של הרגע האחרון, אמור פרנק רייקארד להתמנות בשבוע הבא למאמן נבחרת ישראל.

ריקארד, מגדולי שחקני הולנד בכל הזמנים, היה אחד המאמנים הבולטים בעולם בעשור האחרון כשבנה קבוצת חלומות בברצלונה,  וזכה עימה בליגת האלופות בשנת 2006.

רייקארד, שמאמן היום את גלטסראיי הטורקית,  עונה בדיוק על רצונותיו של לוזון. הוא מאמן זר, צעיר (בן 46), כריזמטי, שאפתן ובעל שם כזה שילהיב את חובבי הכדורגל בישראל.

רייקӐרד שוחח כבר עם יו"ר ההתאחדות אבי לוזון והסכים עקרונית להעצעה הכספית המערכת ביותר משני מיליון יורו לשנה. הבעיה של רייקארד היא התחייבותו לעונה הבאה בקבוצה הטורקית.

מי שעוד מועמד לתפקיד הוא רוברטו דונאדוני. המאמן שאימן את נבחרת איטליה בסוף ߔעשור (העפיל לרבע גמר יורו 2008), פוטר העונה מנאפולי, אך הוא נחשב בעיני רבים לכישרון על בכדורגל האיטלקי. דונאדוני, כמו ריקארד,  נפגש עם מוט'לה שפיגלר (נציג ההתאחדות), והפגישה הוגדרה טובה מאוד. גם דונאדוני, 46, שחקן עבר בנבחרת איטליה,  הסכים עקרונית להצעה הכספית הישראלית והוא נמצא כרגע בעדיפות שנייה אצל לוזון.תגובות

טלספורט בפייסבוק