2 הרוגים בדרבי של טול כרם

שבוע לפני הדרבי התל אביבי הציגו הפלשתינאים את הגרסה שלהם לסרט מלחמח. המשחק הטעון בין סקאפי טול כרם למרכז טול כארם הסתיים בניצחונה של סקאפי 1:2. לאחר מכן פרצו מהומות שבגינן נהרגו 2 אוהדים

שבת 13 פברואר 2010
שלמה חסיד
 שבוע לפני הדרבי הרותח של תל אביב בין מכבי להפועל, נערך אתמול במסגרת הליגה הפלשתינאית הדרבי הלӕהט באמת, בין שתי הקבוצות הבכירות של טול כרם.

במשחק עצמו, שלא התעלה לרמה גבוהה, ניצחה קבוצת סקאפי טול כרם את יריבתה מרכז טול כארם, בתוצאה 1:2 במסגרת המחזור ה-14 בליגה. אלא שהיה זה רק היומן לקראת הסרט האמיתי, שהתרחש אחרי המשחק.

למרߕת הניסיונות הכנים של אנשי הרשות הפלשתינאית למנוע שפיכות דמים בקרב מחנות האוהדים (אחרי שגם בשנה הדרבי הלוהט הסתיים עם הרוג ואדם שהוגדר כצמח), אחרי סיום המשחק, שנערך בבית לחם כדי לצנן את האווירה, פרצו שוב מהומות בין מחנות האוהדים, שגבו כאמור 2 קורבנות - אחדĠמכל מחנה אוהדים.

בהתאחדות הפלשתינאית עשויים להגיב בחומרה על המקרה, ולסגור את האיצטדיון העירוני בטול כארם, עד אשר האווירה בין שתי מחנות האוהדים תצטנן. בינתיים עשויות הקבוצות לארח את משחקיהן בעיר שכם.

שתי הקבוצות של טול כרם ממקומותĠבמרכז הטבלה, אבל היריבות ביניהן שידועה בכל השטחים מקורה בריב בין החמולות בעיר, על רקע העובדה ששתי הקבוצות מייצגות שכונות שונות בעיר.
    

תגובות

טלספורט בפייסבוק