מוכנים לדרבי? עוד הצגה לנמני ומכבי

שבוע בלבד לפני הדרבי הגדול, השיגה מכבי ת"א הלוהטת ניצחון נוסף 1:4 בחוץ על הפועל ר"ג ועקפה זמנית את הפועל ת"א במקום השני. אלי לוי (עצמי) ישראלביץ', אבידור וכחלון כבשו למכבי. איילי צימק זמנית. מאיוקה נפצע והוחלף

שבת 13 פברואר 2010
מערכת TELESPORT

שבוע בלבד לפני הדרבי התל-אביבי הגדול ואחרי התצוגה שלה בגביע מול מכבי נתניה, השיגה הערב מכבי ת"א ניצחון ליגה חמישי ברציפות, 1:4 בחוץ על הפועל ר"ג ועקפה את הפועל בטבלה, בדרך למקום השני.

מכבי ת"א, שנמצאת בכושר אדיר, המשיכה ביכולת הנהדרת שלה מול ר"ג האומללה ולא התקשתה לפרק את הקבוצה של יובל נעים, למרות שחסרה שלושה שחקני הרכב כמו דור מלול, אילייב וראלדס.

כבר בדקה העשירית עלתה מכבי ליתרון ראשון עם עזרה גדӕלה מר"ג, שכבשה שער עצמי מראשו של אלי לוי, בלם המארחים שנגח לשערו הוא. בדקה ה-33 נפצע עמנואל מאיוקה והוחלף ע"י מאור בוזגלו. כאב ראש לא קטן לנמני, לקראת הדרבי בשבוע הבא.

על אף הפציעה של מאיורקה, מכבי המשיכה לטייל במגרש וגיז'רמו יөראלביץ' הכפיל את היתרון שלה בדקה ה-60 בבעיטת יעף מתוך הרחבה. בדקה ה-68 כבשה ר"ג שער מצמק מהסרטים. סרג' איילי, באחד משערי העונה ניצל הרמה של קובי מוסא וכבש בבעיטת מספרת אדירה, באחד משערי העונה. 

אולם שערו של איילי החזיק מעמד דקה בלבדȬ לפני שיובל אבידור כבש את השלישי והבטיח את הניצחון. מכבי המשיכה נעצה את המסמר הרביעי בארונה של הפועל ר"ג עמוק בתוספת הזמן משער של תמיר כחלון המחליף.

כאמור, מכבי ת"א עלתה לפחות זמנית למקום השני עם 47 נקודות, נקודה יותר מיריבתה העירונߙת, שמארחת את מכבי אחי נצרת. הפועל ר"ג מצידה, ממשיכה להיות בסכנת ירידה ותאבק על ההישרדות עד תום העונה.

תגובות

7

טלספורט בפייסבוק