גביע: תיקו לבולטון. ניצחון לפולהאם

אנגליה: במסגרת הגביע האנגלי נפרדה בולטון בתיקו 1:1 נגד טוטנהאם, שעוד הספיקה להחמיץ פנדל. תמיר כהן נכנס בדקה ה-88. וילה סחטה ۪יקו 2:2 מול קריסטל פאלאס

יום ראשון 14 פברואר 2010
מערכת TELESPORT
Ħnbsp;משחקי גביע הליגה נמשכו גם הערב (ראשון). בולטון עם תמיר כהן ששותף רק מהדקה ה-88 נפרדה בתיקו 1:1 ביתי מול טוטנהאם בדרך למשחק חוזר בין השתיים.

בולטון שפתחה מצוין את המשחק והגיעה למספר הזדמנויות, עד שבדקה השלושים וחמש קווין דיוויס מצא את הרөת והעלה את המארחים ליתרון מוצדק.

טוטנהאם השתלטה על המשחק במחצית השנייה ומצאה את השיויון משער נהדר של ג'רמיין דפו. בדקה ה-72 החמיצה טוטנהאם כדור עונשין מ-11 מטר אחרי נגיעת יד ברחבה. תמיר כהן נכנס כמחליף בדקה ה-88. 

במשחק נוסף פירקה פולהאם 0:4 את נוט'ס קאונטי מליגת המשנה, משערים של דייויס (24), בובי זאמוӨה (43) דמיאן דאף (74) ואוקאקה (79). 

במשחק הנוסף הצליחה אסטון וילה בהרכב חסר מאוד לסחוט תיקו 2:2 חשוב מאוד נגד קריסטל פאלאס. 

המארחת קריסטל פאלאס הפתיעה ראשונה במשחק עם שער יתרון של ארטל בדקה ה-24. וילהĠיצאה מההלם כעבור 10 דקות בלבד עם שער שיוויון של קולינס. במחצית השנייה שוב וילה הופתעה שם עשר יתרון של אמברוסה. למרות הכל וילה ידעה לחזור 4 דקות לסיום עם שער שיוויון של פטרוב. 

.

בליגה הגרמנית המחזור ה-22 הסתיים היום, כאשר <ͳtrong>שאלקה גברה בבית 0:2 נגד פ.צ קלן משערים של מאטיפ (45) ופארפן (81), כעשר דקות לסיום המשחק. במשחק נוסף גברה פרנקפורט 1:2 על פרייבורג משערים של קולר (40) ואלטינטופ (90). סיסה (25) כבש ראשון לאורחים.

בצרפת המחזור ה-24 נמשך, כאשר אוקזר גברה 0:1 נגד ראן משער יחיד של ג'לן (41) מספר דקות לפני תום המחצית. 

לוריין נפרדה בתיקו 1:1 מול טולוז. כבש למארחת: גאמיירו (55), לטולוז: בראטן (78). משחק נוסף ייערך הערב כאשר בורדו האלופה תארח את סט. אטיין.

תמונה: גטי אימג'.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק