הניצחון הגדול בקריירה? פאר ברבע הגמר

שחר פאר ניצחה הבוקר (רביעי) את קרוליין ווז'ניאקי, המדורגת שלישית בעולם, 2:6, 5:7 ועלתה לרבע הגמר בדובאי. הטורניר המרשים שלה עד כה יחזיר אותה לӘופ-20 בעולם. פאר: "שיחקתי טוב מאוד. לאורך כל המשחק הייתי אגרסיווית"

יום רביעי 17 פברואר 2010
מערכת TELESPORT

שחר פאר 2010 לא עוצרת. הטניסאית הבۛירה של ישראל, המדורגת במקום ה-22 בעולם, רשמה הבוקר אולי את ניצחונה הגדול ביותר בקריירה, כאשר גברה על קרוליין ווז'ניאקי המדורגת שלישית בעולם בתוצאה 0:2 במערכות- 2:6, 5:7 והעפילה לשלב רבע הגמר בטורניר דובאי.

ווז'ניאקי הדנית היא המדורגת הגבוהה בәותר אותה ניצחה שחר פאר, ובזכות הניצחון וההתקדמות הנהדרת בטורניר עד כה תשוב שחר פאר אל רשימת הטופ 20 בעולם. 

פאר המשיכה להציג היום את איכויותיה המרשימות ושברה את היריבה הדנית ארבע פעמים ורשמה ניצחון ראשון אחרי שלושה הפסדים במפגשۙם בין שתיים.

המערכה הראשונה החלה עם שבירות מהירות לכל צד אבל הישראלית הייתה גדולה על קרוליין ווז'ניאקי ושברה אותה ארבע פעמים ברציפות, בדרך ליתרון 1:4 קליל ו-2:6 בסיום המערכה.

המערכה השנייה נפתחה עם הפתעה קלה- הדנית שמרה לראשונה במשחק על משחקון ההגשה. הישראלית התעקשה ושברה אותה במשחקון השלישי, יתרון 1:2 במערכה. הדנית לא ויתרה ושברה חזרה ל-2:2.

מכאן המשחק הלך והחל להיות הפכפך.  השתיים נאבקו על כל משחקון עד ההגשה האחרונה, כאשר נקודות שבۙרה רבות מפוספסות על ידי שני הצדדים. במשחקון השמיני נשברה פאר אבל עשתה זאת בחזרה לדנית במשחקון התשיעי ועלתה ליתרון 4:5. הדנית המשיכה במגמה ושברה שוב, 5:5.

במשחקון ה-11 עלתה פאר ליתרון 0:30, הדנית השוותה אבל שחר השיגה את הנקודת שבירה ועלתה ליתרߕן 5:6. הסוף ידוע- שני מאצ' פוינט לא הספיקו לשחר, אבל אחרי מאבק קשוח פאר רשמה את הניצחון היוקרתי בנקודת המשחק הרביעית.

פאר אמרה בסיום: "שיחקתי טוב מאוד. לאורך כל המשחק הייתי אגרסיווית  ושלטתי בנקודות. לא הגשתי הכי טוב, אבל מכות ההחזרߔ היו מצויינות. היה מאוד מאוד חם ושתינו כבר היינו מאוד מאוד עייפוד. אני מאוד מרוצה מהרמה שאני מציגה בטורניר, אני מקווה להמשיך לשחק טוב גם בהמשך. אני שוב רוצה להודות לכולם על התמיכה היוצאת דופן שאני מקבלת"


תגובות

d

טלספורט בפייסבוק