מרטין עזב את סקרמנטוĬ ג'יימיסון בקליבלנד

NBA: ביום האחרון של מועד ההעברות, ביצעה קבוצתו של עומרי כספי טרייד ענק, במסגרתו עזב קווין מרטין ליוסטון, ובמקומו הגיעו לאנדרי ודורסי. מקריידי עבר לניקס. אנתואן ג'יימיסון הצטרף לקליבלנד

יום חמישי 18 פברואר 2010
מערכת TELESPORT
הערב ב- 22:00 (חמישי), שעון ישראל, ננעל מועד חלון ההעברות בליגת ה-NBA. אחרי שעברו את מחצית העונה ולקראת משחקי הפלייאוף שמתקרבים, נערכו גם ההחתמות האחרונות והמפתיעות של הדקה ה-90.

את העסקה הבולטת ביותר ביצעה קבוצתו של עמרי כספי, סקרמנטו קינגס, שביצעה מתיחת פנים של ממש. קווין מרטין, אחד מכוכבי הקינגס, עבר ליוסטון רוקטס ובתמורה לכך קיבלו הקינגס את הפורוורדים קרל לנדרי וג'ואי דורסי. סרג'יו רודרәגס, הילטון ארמסטרונג ג'וניור וקני תומאס יעשו את הדרך ההפוכה. 

ההשפעה מבחינת עמרי כספי היא, ככל הנראה, מאבק על השחקן השישי ברוטציה. לאנדרי ייתפוס מקום מיידי בחמישייה ובהנחה כי גארסיה כשיר ויחזור לכושר משחק הולם, צפויים כספי ודונטה גרין להߙאבק על דקות המשחק. היתרון של עמרי כספי, ייתכן, הוא אם יקבל את דקות המשחק של קווין מרטין בעמדה מספר 2.

טרייד נוסף בוצע בין וושינגטון וקליבלנד, כאשר אנטואן ג'יימסון הצטרף אל לברון ג'יימס והקאבלירס. הפורוורד הוותיק עובר בדיל משולש שמשמעותו היא דەוקא לגבי אמארה סטודמאייר, שחקן פיניקס, שצפוי להצטרף אל המיאמי היט- אחרת יסיים את חוזהו בפיניקס ובקיץ ויהיה שחקן חופשי. 

אל קליבלנד הצטרף גם סבסטיאן טלפייר, רכז הקליפרס. מי שהועבר הוא אילגאוקאס שהצטרף אל שורות הקבוצה מהבירה והקבוצה וәתרה על בחירת דראפט לקליפרס. אל תורנתון מצטרף אל שורות וושינגטון.

תגובות

e

טלספורט בפייסבוק