פאר העפילה לחצי הגמר בדובאי

עוד משחק שיא של שחר פאר סידר לה ניצחון יוקרתי על נה-לי המדורגת עשיריߪ בעולם. פאר ניצחה 5:7 במערכה הראשונה. הסינית פרשה במערכה השנייה בפיגור 1:3 אחרי כאבים בגבה. בחצי הגמר תשחק פאר נגד ונוס וויליאמס

יום חמישי 18 פברואר 2010
מערכת TELESPORT

כנראה שאת שחר פאר בטורניר דובאי אף אחת לא תעצור. לא יריבות הטופ-10 בעולם גם לא המאבטחים המקיפים אותה לאורך כל שהותה בנסיכות הערבית.

שחר פאר ממשיכה להדהים בדובאי והבוקר (חמישי) היא רשמה ניצחוߟ מדהים נוסף, הפעם על נה-לי הסינית, המדורגת במקום העשירי בעולם. אחרי שכבר רשמה סנסציה כשניצחה את קרולין ווז'ניאקי השלישית, המחבט הבכיר של ישראל שלט לכל אורך המשחק ופאר רשמה ניצחון מוצדק, גם אם הסינית פרשה במהלך המערכה השנייה.  בחצי הגמר תשחק פאר ߠגד ונוס וויליאמס.

פאר שברה את הגשתה של לי כבר בפתיחת המשחק ועלתה ליתרון 0:2 כבר בפתיחה. פאר שמרה על משחקוני ההגשה ודווקא ביתרון מבטיח של 2:4 לקחה הסינית שלושה משחקונים ברציפות ועלתה ליתרון 4:5.

שחר פאר הצילה נקודת מערכה ואיזנה חזۨה ל-5:5. את השבירה השנייה שלה במשחק רשמה פאר בתזמון הטוב ביותר ועלתה ליתרון 5:6 כשמשחקון ההגשה המכריע שלה והיא אכן ניצלה זאת. 5:7 במערכה הראשונה.

כמו במערכה הראשונה, פאר שברה ישר בפתיחה את הסינית ועלתה ליתרון 0:1. פאר נראתה פשוט מצויין ולא הוӪירה סיכויים רבים לנה-לי, אשר התלוננה על כאבים בגבה וטופלה.

במצב של 1:3 במהלך הערכה השנייה, הסינית הודיעה כי אין שביכולתה להמשיך ופרשה מן המשחק. אם היו ספקות, ככל הנראה שאחרי הניצחון הבוקר פאר תבטיח את כניסתה אל רשימת הטופ 20 בעולם.

צילום:  Getty Images

תגובות

8

טלספורט בפייסבוק