מצטער בפני כולם ובמיוחד אשתי

טייגר וודס כינס מסיבת עיתונאים שהועברה בשידור חי מחוף לחוף בארה"ב, ובה דיבר לראשונה על שערוריית המין והבגידות שלו. וודס הודיע כי יחזור לגולף אך לא לפני שיקבל טיפולים נפשיים

יום שישי 19 פברואר 2010
הספורטאי העשיר ביותר בעולם, טייגר וודס, שהגיע לשיאי פרסום ותהילה שרק ספורטאים בודדים ויחידי סגולה בהיסטוריה התקרבו אליהם, כינס מסיבת עיתונאים דרמטۙת במולדתו, ארה"ב, אשר הועברה בשידור ישיר מחוף לחוף וריתקה למסך מיליוני אמריקאים.

שחקן הגולף השחור, הנחשב לטוב בהיסטוריה, הפך לנערץ כל-כך ע"י מליוני אוהדים ברחבי העולם לא רק בזכות כישורי הגולף שלו אלא הרבה בזכות אופיו כמי שנתפס בעיניĠכולם כאדם נוח, צנוע ושהגיע למה שהגיע לא רק בזכות כשרון גדול אלא הרבה בזכות התמדה ועבודה קשה. אותו וודס, התפרסם בשנה האחרונה לראשונה תחת אור שלילי לשם שינוי, בעקבות הפרשה שנחפשה לתקשורת הודות רומנים לוהטים שניהל מהצד, למרות היותו איש משפחה ואב לילדים.

מאז אותה פרשה,שהדהימה את ארה"ב ואת מיליוני מעריציו ברחבי הגלובוס, הפסיק וודס לשחק וגם לא הוציא מילה אחת בנושא. הפעם כאמור, שבר וודס את שתיקתו וכינס את מסיבת העיתונאים הדרמטית אותה פתח בהתנצלות: "אני רוצה להתנצל בפני כולם על כל מה שקרה אבӜ קודם כל לבקש סליחה מהמשפחה שלי והילדים שלי. ההתנצלות לאשתי לא תהיה באמצעות מילים אלא באמצעות ההתנהגות שלי לאורך זמן".

וודס הוסיף ואמר: "טעיתי. חשבתי שבגלל שעבדתי קשה כל חיי ובגלל כל הכסף הזה והתהילה, מותר לי להנות מכל הדברים האסוריߝ האלו. נהגתי בטיפשות והבאתי על עצמי את הבושה הזאת. כעת הגעתי להחלטה שלא אחזור על השגיאות הללו וכי זה הזמן שלי להתחיל לחיות חיים ישרים. אני חושב על חזרה לגולף אך לא יודע מתי זה יקרה. קודם כל אני צריך לטפל בעצמי ולמרות שזה קשה להודות בכך אני זקוק לטיפול נפשי".


תמונה: גטי-אימג'.

תגובות

e

טלספורט בפייסבוק