שערים לברדה וקולאוטי

שני חלוצי הנבחרת כבשו במשחקי קבוצותיהם. ברדה כבש את הראשון של גנק, בדרך למהפך גדול וניצחון על לוקרן של גולן, זיו וסטרול 1:3. קולאוטי העלה את גלדבېך ל-0:2 אך זה לא הספיק לניצחון מול הופנהיים

יום שישי 19 פברואר 2010
מערכת TELESPORT
שני חלוצי הנבחרת, אליניב ברדה ורוברטו קולאוטי, כבשו שערים עבור קבוצותיהם במשחקי הליגה שנערכו ביום שישי בערב בבלגיה ובגרמניה בהתאמה.

אליניב ברדה כבש את השער הראשון שלĠגנק בדקה ה-78 והישווה את התוצאה מול לוקרן של עומר גולן, אבי סטרול ויואב זיו. לוקרן, בשורותיה פתחו סטרול וזיו ואף שיחקו 90 דקות, עלתה ליתרון בדקה ה-58, אך ברדה הישווה כאמור. אוגונימי (80) ואורלנדו (88) קבעו ניצחון לברדה בדרבי הישראלי הפרטי. עומר גולן ߠכנס בדקה ה-85 אך לא הספיק לשנות את התוצאה, יואב זיו ספג כרטיס צהוב.

רוברטו קולאוטי כבש את השער השני של מינשנגלדבאך בדקה ה-51 כאשר דחק מעשרה סנטימטרים כדור שנבעט לשער ע"י ראול בובאדילה והיה נכנס בכל מקרה. השער העלה את גלדבאך ליתרון 0:2 אחӨי שפיליפ דימס העלה אותם ל-0:1 בדקה ה-31, אך כל זה לא הספיק כדי לגבור על הופנהיים שחזרה למשחק משער של ודאד איביסביץ' בדקה ה-69 והספיקה להשוות דקה לסיום מפנדל של קרלוס אדוארדו.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק