אבטחה חסרת תקדים למכבי בטורקיה

בלעדי: בגלל הרגישות בין ישראל לטורקיה, והמצב הרגיש אחרי החיסול בדוߑאי, בשב"כ לא לוקחים סיכון ומתכוננים לאבטח את מסעה של מכבי תל אביב בשהותה באיסטנבול, לקראת המשחק מול פילזן, באופן חסר תקדים

שבת 20 פברואר 2010
שלמה חסיד
מכבי תל אביב תשחק ביום רביעי הקרוב באיסטנבול מול אפס פילזן במשחק שעשוי להיות המשחק המאובטח ביותרĠאי פעם של קבוצה ישראלית בחו"ל.

עקב המצב הרגיש בין ישראל לטורקיה בעקבות התבטאויותיו האחרונות של הנשיא ארדואן, ובגלל המצב הרגיש באזור אחרי החיסול של בכיר החמאס מבחוח בדובאי, בשב"כ לא לוקחים צ'אנסים ומתכוננים לאבטח את מכבי באופן חסר תקדים, במבצע משולב עם המשטרה הטורקית.

בכיר במכבי תל אביב אמר היום ל-TELESPORT: "כבר התבשרנו שנהיה מאובטחים באיסטנבול באופן מיוחד. אנחנו נוסעים לטורקיה בלי פחד ומתכוננים למשחק כדורסל חם".

מלבד צי ניידות המשטר۔ הטורקית שילוו את הקבוצה, והפטרול הקבוע מסביב למלון של מכבי,  נערכים בשב"כ ובמשטרה הטורקית לאבטח גם את מאות אוהדי הקבוצה שילוו את מכבי לאיסטנבול. 

במכבי דאגו לדיל של 400 דולר לכל אוהד שירצה לצאת ולעודד את הקבוצה, ומאות אוהߓים עשויים לעלות על הטיסה של מכבי ולדחוף אותה באולם אבדי אפקצ'י.

תגובות

טלספורט בפייסבוק