שום הועזב. אמסלם יחליפו

ליגת העל: בעקבות ההפסד 3:2 של בית"ר ירושלים להפועל חיפה והמשך הדרדרות הקבוצה, הגיעו ראשי הקבוצה ושום עצמו להסכמה הדדית: "אם קורנפיין ירצה שאעזוב, נגיע לעמק השווה"

שבת 20 פברואר 2010
שלמה חסיד
סוף הסאגה - יצחק שום עוזב את בית"ר ירושלים. המאמן של מחזיקת הגביע, שחזר העונה לקבוצה בעקבות המשך החוזה, לא הצליח להביא את הקבוצה להישגים וסיים את תפקידו היום (שבת) לאחר ההפסד 3:2 להפועל חיפה בקרית אליעזר. 

סדרת הכߙשלונות של הקבוצה לא ירדו מסדר היום מבית"ר ירושלים: 5 משחקים ללא ניצחון קצת היה קשה עבור האוהדים שהחלו בקמפיין אנטי שום, שסופו ידוע הערב. 

את עמדת המאמן ייקח לבינתיים עוזרו של יצחק שום, דוד אמסלם, שיעביר את אימוני הקߑוצה. לאחר ההפסד בקרית אליעזר אמר שום: "אם קורנפיין ירצה שאלך נגיע לעמק השווה. הכסף יהיה הבעיה הכי פחות בעייתית".

כזכור, יצחק שום זכה לפני כשלוש עונות בדאבל בבית"רירושלים, אבל מה שהכי פגע במעמדו כמאמן היה התבוסה המחפירה 5:0 נגד ەיסלה קראקוב, אותה תוצאה שסירבה לרדת מעורו עד אותו הפסד בשבת מול הפועל חיפה בקרית אליעזר.

השבוע של יצחק שום לא היה פשוט, שהיה תחת לחץ אדיר בעיקר מאוהדי בית"ר ירושלים. שום נפגש עם מספר אוהדים, שהבהירו לו כי הם מכבדים אותו אולם לא ירפו מעמדߪם עד שיתפטר ויעזוב את הקבוצה לאלתר.

תגובות

טלספורט בפייסבוק

9