בוקולי הגיש בקשה לקבלת אזרחות

גוסטבו בוקולי, קשרה הברזילאי של מכבי חיפה, אוחז בתעודת תושב ארעי וכעת הגיש בקשה לקבלת אזרחות. אישור הבקשה יאפשר לקשר לשחק בנבחרת ישראל.

יום ראשון 21 פברואר 2010
מערכת TELESPORT
 גוסטבו בוקולי הגיש בקשה לקבלת אזרחות ישראלית מלאה. הברזילאי, המחۖיק בתעודת תושב ארעי, הגיש בקשה גם עבור אשתו ובנו, כאשר אם הבקשה תאושר השחקן יוכל לשחק במדי נבחרת ישראל.

בוקולי בן ה-32 הגיע לישראל בעונת 2001/2002 והחל את דרכו במדי הפועל רמת-גן. לאחר שנתיים במכתש שיחק עונה אחת במכבי אחי-נצרת ואחר-כך הצטרף למכבי חיפה, כשגם מכבי תל-אביב כבר הייתה איתו על סף חתימה באותו הקיץ. בוקולי זכה עם מכבי חיפה במהלך שנים אלו בשלוש אליפויות.

במכבי חיפה התעוררו הבוקר לאחר הפסד הליגה השני העונה, אתמול למכבי נתניה, וסיפרו כי מעידה חד פעמית היא אפשרית ושגם כך המאבק מול הפועל ומכבי תל-אביב על האליפות לא יוכרע על משחק בודד וכי על הקבוצה להמשיך בדרכה. כעת מקווים במועדון הירוק לתיקו מחר בדרבי התל-אביבי.

כמו כן, סיימה מכבי חיפה את הכנת טיוטת החוזה של אייל גולסה, חוזה שיוגש לו בשבוע הקרוב. גולסה יתגייס לۦה"ל בחודש יוני ולא יזכה לסעיף שחרור בחוזהו החדש, אם אם תגיע אל המועדון הצעה ראויה הוא ישוחרר. החוזה צפוי להיות בן ארבע שנים.

תגובות

e

טלספורט בפייסבוק