הפועל טובה יותר והגיע לה לנצח

מאמן מכבי תל אביב, אבי נמני, החמיא ליריבה העירונית לאחר ה2:4 של הפועל בדרבי. גם אלי גוטמן אמר בסיום :היינו טובים יותר. ההרגשה לראות את הקהל שלא רוצה לצאת מהאיצטדיון היא להיט"

יום שלישי 23 פברואר 2010
מערߛת TELESPORT
 הפועל תל אביב הביסה הערב את מכבי בדרבי החם של תל אביב ולראשונה, עלתה על מכבי במספר הניצחונות בדרבי. מכבי ניצחה 41 משחקי דרבי והערב ניצחה הפועל בפעם ה42, כאשר זה רק סמלי שהניצחון היה בתוצאה 2:4. הפועל היתה עדיפה על פני מכבי והגיע לאינספור מצבים.

המאמן המאושר של הפועל תל אביב, אלי גוטמן אמר :" בהפסד לקאזאן התחילו ההכנות לניצחון בדרבי. היינו במלון במינוס 20 מעלות וראינו את ההכנות והרצינות של השחקנים לקראת הדרבי. אני גאה בהם. נתנו משחק כדורגל מצוין עם הרבה דקות טובות.גילינו עליונות ובהחלט מגיע לנו"

גם גיל ורמוט לא הסתיר את ההתלהבות מהניצחון הגדול ואמר :&quoʹ; יש לי צמרמורת בכל הגוף. זו הרגשה עילאית. הוכחנו שאנחנו הקבוצה הכי טובה בעיר. אין הרגשה יותר טובה מאשר לנצח בדרבי"

בצד הצהוב המאוכזב  אמר המאמן אבי נמני :" צריך להיות כנים. הפועל תל אביב הגיעו ליותר הזדמנויות והם קבוצה טובה יוߪר מאיתנו. מגיע להם כל הקרדיט.יכולנו לחזור למשחק אך לא הצלחנו לנצל הזדמנויות וחבל. אני לוקח את כל האחריות עליי ואנחנו עומדים מאחורי השחקנים. צר לי על האוהדים. הם נתנו מפגן עידוד נהדר"

על העתיד אמר נמני :" יש עוד מספיק זמן בליגה הזאת ואנחנו יוצאים קדימה בגאווה. אין לנו זמן להתעסק בהפסד הזה ואנחנו מסתכלים קדימה"

תגובות

e

טלספורט בפייסבוק