קאמבק? אדריאנו שוקל לחזור לאירופה

חלוץ הברזילאי שעזב את אינטר חזרה למולדתו ולקבוצת פלמנגו, שוקל חזרה גנרלית ואולי אף לליגה האיטלקית: "הכסף לא מהווה עבורי שיקול. ייתכן ואחזור לאתגר חדש באירופה"

יום שלישי 23 פברואר 2010
אייל כהן
 חוזר לאירופה? שחקנה הברזילאי של אינטר לשעבר וכוכב פלמנגו הנוכחית, אדריאנו שחזר לארץ מולדתו בעקבות בעיות משפחתיות, אך לאחרונה החל לחשוב על קאמבק אפשרי. 

זה לא סוד שאדריאנו השתדרג משמעותית רוחנית ופיזית, לאחר שחזר לברזיל, ואף לקח אליפות היסטורית עם פלמנגו בסיום העונה. כעת מתכונן החלוץ הברזילאי לקראת האתגר בגביע הליברטדורס היוקרתי ביבשת דרום אמריקה. 

למרות כל האושר בברזיל, אדריאנו לא פסול אפשרות חזרה ליבשת אירופה: "הכסף מעולם לא היווה עבורי לקבוע החלטות, לכן חזרה לאירופה עבורי זה רק אם ארגיש שאני מספיק מוכן ומתאים לכך. אם הכסף היה כל כך משמעותי עבורי, לא הייתי עוזב את המשורת באינטר לפלמנגו.

"ההחלטה שלי לחזור לאירופה, היא בגלל שאני מרגיש שוב בשל לכך. למרות זאת ההחלטה הסופית תהיה רק ביחד עם המשפחה" סיכם אדריאנו. 

אין ספק כי אדריאנו הפך לאדם חדש כאשר חזר למולד۪ו. משחקן שהיה כבוי ולא רגוע, הפך אדריאנו לאדם שליו בפשו ורוחו. קבוצות כמו רומא, אינטר ומילאן כבר פוזלות אליו וקורצות, אך ההחלטה של החלוץ הבינלאומי תהיה אך ורק על ידו, לפחות הפעם. 

תמונה: גטי אימג'.

תגובות

e

טלספורט בפייסבוק