מפגש הדיוויס בצ'ילה בספק. רם: המצב חמור

המשלחת הישראלית נמצאת במיאמי ולא ברור האם תצא לסנטיאגו בעקבות רעש האדמה החזק מפגש הדיוויס, שאמור להיערך ߑימים שישי עד ראשון, בספק. יו"ר האיגוד: "בקרוב נדע"

שבת 27 פברואר 2010
מערכת TELESPORT

רעידת האדמה הקשה שאירעה הלילה בצ'ילה מעמידה בספק רב את קיומו של מפגש הדיוויס בסופ"ש הבא בין צ'ילה ונבחרת ישראל.

המפגש בין נבחרות צ'ילה וישראל אמור להיפתח ביום שישי בעוד כשישה ימים, אבל רעש האדמה בצ'ילה מטיל את קיומו של המשחק בספק רב. צ'ילה ספגה את רעידת האדמה החזקה ביותר בתולדותיה, רעש של 8.8 בסולם ריכטר.

עד כה דווח על עשרות הרוגים בצ'ילה ועל גלי צונאמי שהתקרבו לחופי המדינה. מוקד הרעש היה מרוחק כ-300 קילומטר מעיר הבירה, סנטיאגו, בה אמורים לנחות, אם יתאפשר הדבר, שחקני נבחרת ישראל.

שחקני נבחרת ישראל הגיעו תחנת ביניים במיאמי בדרך, אולי, לסנטיאגו. כשהיו הבוקר על המטוס הם לא היו מודעים כלל לרעידת האדמה הקשה. התחרות אמורה להתקיים בעיר קוקימבו ולא ידוע האם אתר התחרות נפגע. אנדי רם הגיע ישירות לצ'ילה, אך הוא שוהה בבסיס צבאי וממתין להתפתחויות.

אנדי רם, שהמריא בנפרד מהנבחרת עקב טיסות המשך לאחר המפגש, הונחת בנמל תעופה שבאנטופגסטה, המרוחק שעתיים מסנטיאגו.

רם איבד כל תקשורת טלפונית לאחר קריסת הרשתות במדינה אך במסרון ששלח לאיגוד הטניס, אמר: "המצב פה נראה די חמור. כנראה שאת הלילה אני אצטרך להעביר בעיירה כאן ולצערי אני לא יכול לדבר עם אף אחד".

"אני עייף מאוד אחרי 10 שעות בשדה התעופה"̻, הוסיף רם. "אני מחכה שכבר יפנו אותנו למלון ומבולבל כי אף אחד פה לא באמת יודע להעריך את גודל הנזק בסנטיאגו או בצ'ילה בכלל וגם לא ברור מתי יטיסו אותנו מכאן".

"כרגע אנחנו צריכים לחכות למחר בצהריים כדי לקבל עדכונים. עצוב שאני בסיטואציה̠כזאת לבד, אבל מה לא אעבור בשביל לשחק עבור מדינת ישראל!", סיכם רם.

אתר התחרות לא ניזוק ברעידת האדמה ועל פי הנחיות איגוד הטניס הבינלאומי- ברגע שיפתח נמל התעופה בסנטיאגו יוכלו השחקנים להגיע לאתר התחרות. עוד נודע כי התאחדות הטניס הצ'יליאנית מחפש דרכי טיסה שיעקפו את סנטיאגו הבירה.


יו"ר איגוד הטניס, מיכאל קליין אמר: "עוד לא הצלחנו ליצור קשר עם איגוד הטניס הצ'יליאני. אנו מקווים שאתר התחרות לא נפגע ובמידה וכן נמתין להוראות איגוד הטניס הבינלאומי"̻. 

תגובות

טלספורט בפייסבוק