6

חולוניה ללא הפסקהל

יגת העל: אחרי הניצחון הגדול במלחה במחזור שעבר, השיגה הערב הפועל חולון ניצחון מרשים נוסף בבית, 72:73 על מכבי חיפה. יוני ניר נתן את משחק חייו עם 20 נקודות עבור החולונים

שבת 27 פברואר 2010
שלמה חסיד
 ۜאורך מחזורים רבים מפתיחת העונה, נראתה הפועל חולון של אמיר עוזי, כאחת היורדות הבטוחות לליגה הלאומית בתום העונה. אולם, מאז חזרתו של מיקי דורסמן, ועימו שחקני הרכש הרבים, חולון מתחילה להראות כמו חולון התוססת של העונה שעברה, והערב השיגה ניצחון שני ברציפות, 72:ȷ3 על מכבי חיפה המצויינת.

מעל לכל שחקני הרכש, בלט הערב באולם הפחים דווקא שחקנה הישראלי של הקבוצה יוני ניר, עם משחק שיא בקריירה של 20 נקודות והחטאה אחת בלבד מהשדה. ניר, איבד כדור מכריע בהתקפה הלפני אחרונה של חולון, אך ריצ'ארד רובי מחיפה החטיא שלשה ואבי אליהו הבטיח את הניצחון עם קליעת עונשין ובסיום ניצחון על חודה של נקודה לחולון.

חולון ניצחה את המשחק הזה במיוחד בזכות הרבע הראשון המדהים שלה, בו קלעה לא פחות מ-30 נקודות. חיפה, הצליחה לכפות את המשחק האיטי שלה בשלושת הרבעים הבאים, אך חולון הצליחה לשמור על היתרון הקטן שלה לאורך כל הדרך. אנטוניו גרייבס, עוד שחקן רכש שהצטרף לא מכבר, סייע ליוני ניר עם 14 נקודות.

ג'ייסון ריץ' הצטיין בחיפה עם 17 נקודות. משה מזרחי הוסיף 11 ודבון ג'פרסון עם משחק סולידי של 9 נקודות, אך זה לא הספיק הפעӝ לחיפה, שהתרחקה מעט מירושלים ומכבי ת"א המוליכות. מנגד, הפועל חולון ממשיכה את הבריחה הגדולה שלה מהתחתית.

תגובות

טלספורט בפייסבוק