עזורי התפטר מהפועל באר שבע

מאמן הפועל באר שבע, החליט לעזוב את תפקידו בעקבות התנהגות הקהל. אמש הגיש המאמן תלונה במשטרת הרצליה, בעקבות התקיפה של אוהדי הקבוצה נגדו. טלסניקוב יחליפו באופן זמני

יום חמישי 25 פברואר 2010
מערכת TELESPORT

מאמן הפועל באר שבע, גיא עזורי הגיש היום את התפטרותו מהקבוצה לבעלים אלונה ברקת. אמש הותקף עזורי על ידי אוהדי הקבוצה שלא מרוצים מרמתה המקצועית הבינונית של באר שבע.

עזורי אמר לברקת כי אינו יכול עוד להוביל את הקבוצה בעקבות ההתרחשויות האחרונות.

המאמן הגיש את מכתב ההתפטרות לברקת, שאמרה: "הפועל באר שבע  ואני לא מתכוונים לעבור על כך בשתיקה ואני בספק אם יש ערך ספורטיבי – כך אי אפשר להמשיך. אני מודה לגיא על ۪פקודו בקבוצה שעומדת ביעדים שהצבנו לעצמנו בתחילת העונה".

עזורי החל לעבוד בבאר שבע בתחילת העונה. הקבוצה היא המצליחה ביותר מבין 6 העולות ונאבקת על מקום בפלייאוף העליון. באר שבע סובלת מבעיות קשות בהגנה (ספגה 46 שערים העונה, רעה רק יותר מאחי Ӡצרת) ויכולת שחקני ההתקפה לא סיפקה את הקהל.

מי שיאמן את הקבוצה במשחק הקרוב מול מכבי ת"א הוא עוזר המאמן, ז'אן טלסניקוב, שאף יעביר הערב את אימון הבכורה שלו בקבוצה.

הבוקר נעצר חשוד

הבוקר (ראשון) הגיש עזורי תלונה במשטרת הרצליה, נגד אוהדי הפועל ב"ש, שלטענתו ניסו לתקוף אותו אתמול אחרי המשחק מול אחי נצרת (2:2).

כזכור, אוהדי הפועל באר שבע לקחו אתמול בערב (שבת) את מחאתם כלפי מאמן הקבוצה, גיא עזורי, צעד אחד רחוק מדי. הקבוצה מהדרום סיימה אתĠמשחקה מול מכבי אחי נצרת בתיקו 2:2, מה שהעלה את חמתם של חלק מן האוהדים.

מספר אוהדים המתינו למאמן לאחר המשחק כאשר עזב את איצטדיון וסרמיל, עקבו אחר רכבו ותקפו אותו. 

עזורי נאלץ לעצור בשולי הכביש, ואז יצאו האוהדים מרכבם וניסו לפגוע במאמן. עזורי הצליח להיחלץ מהמקום ומיהר להגיש תלונה במשטרה, לה מסר את מספר הרכב של התוקפים.

בעל הרכב שהיה מעורב בתקיפה, לטענת עזורי, אוהד הפועל ב"ש בן 30, אותר הבוקר ונעצר על-ידי משטרת ישראל. החשוד נחקר והובא בפני שופט. ۔אוהד אישר את נוכחותו בקרבת עזורי לאחר המשחק אולם הכחיש כל קשר לתקיפת המאמן.

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק